Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun Afyonkarahisar Ziyareti İptal Edildi - Son Dakika

Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun Afyonkarahisar Ziyareti İptal Edildi

12.01.2012 14:18
Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun Afyonkarahisar Ziyareti İptal Edildi, System.String[]

ara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun Afyonkarahisar'a yapacağı ziyaretin hava koşulları nedeniyle iptal edildiği bildirildi.

ara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun Afyonkarahisar'a yapacağı ziyaretin hava koşulları nedeniyle iptal edildiği bildirildi.

Afyonkarahisar Valiliği'nden yapılan açıklamada, Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun ziyaretinin ileri bir tarihe ertelendiği belirtildi. Kıvrıkoğlu, Afyonkarahisar ziyareti kapsamında Vali İrfan Balkanlıoğlu'nu da ziyaret edecekti.

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Orgeneral Hayri Kıvrıkoğlu'nun Afyonkarahisar Ziyareti İptal Edildi - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Son Dakika: Başakşehir, deplasmanda Leipzig'e 2-0 yenildi Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Çin, koronavirüs potansiyel aşılarının "hiçbir yan etkisinin" olmadığını ileri sürdü