Orgeneral Özel Hesap Verdi - Son Dakika

Orgeneral Özel Hesap Verdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i kabul etti.

Orgeneral Özel Hesap Verdi, System.String[]

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel'i kabul etti. Özel, Şırnak Uludere'de F-16 bombardımanı ardından 35 vatandaşın yaşamını yitirmesi üzerine yaşananlar hakkında bilgi verdi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Necdet Özel ile görüşmesi sona erdi. Başbakan Erdoğan ile Genelkurmay Başkanı Orgeneral Özel arasında Başbakanlık Yeni Bina'da yapılan haftalık olağan görüşme, bir buçuk saat sürdü.

Orgeneral Özel Hesap Verdi

Haber Yayın Tarihi: 02.01.2012 14:41 - Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Orgeneral Özel Hesap Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Götürdüğü sipariş sonu oldu! Asansör boşluğuna düşen işçi, feci şekilde can verdi Son Dakika: Fenerbahçe, Michael Frey'i Waasland Beveren'e kiralıyor Ambulans şoförü, kendini iple asarak yaşamına son verdi Ermenistan Başbakanı Paşinyan'dan küstah tehdit: Türkiye Azerbaycan'a destek veriyor, karşılık vereceğiz Aliyev'den Paşinyan için sert sözler: Bu aptal diktatörü durdurmazsanız biz durdururuz Koronavirüs sektörü vurunca Türkiye lüks gemi mezarlığına döndü Sokak ortasında dilenen eski NBA oyuncusu Delonte West'in tedavisini Mark Cuban üstlendi Deniz Çakır'dan Ece Üner'e sert tepki: Bu üslupla haber sunuyor, inanılır gibi değil