Orhaneli Belediye Başkanı Tatlıoğlu Açıklaması - Son Dakika

Orhaneli Belediye Başkanı Tatlıoğlu Açıklaması

05.01.2012 15:21
Orhaneli Belediye Başkanı Tatlıoğlu Açıklaması, System.String[]

Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, ilçe merkezinde başlatılan kaldırım, taş parke döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarının başladığını söyledi.

Orhaneli Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu, ilçe merkezinde başlatılan kaldırım, taş parke döşeme ve çevre düzenleme çalışmalarının başladığını söyledi.

Tatlıoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, göreve geldikleri günden itibaren halkın ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap vermek için çalıştıklarını söyledi. Tatlıoğlu, şöyle konuştu:

"Orhaneli'nin en büyük sorunlarından ve eksikliklerinden biri olan yağmur suyu şebekesi bulunmamasıdır. Yağmur sularının kanalizasyon giderine bağlı olması sebebiyle birçok sıkıntı yaşanıyordu. Başlattığımız yağmur suyu şebeke inşaatı çalışmaları ilçemizin her köşesinde tüm hızıyla devam ediyor. Orhaneli'ye yeni bir görünüm kazandıracağız."

Çevre düzenleme ve taban döşemelerinin yenilenmesi çalışmalarının ilçe merkezi girişinden başladığını belirten Tatlıoğlu, ilçenin 2012 yılında daha modern bir görüneme sahip olacağını sözlerine ekledi.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Orhaneli Belediye Başkanı Tatlıoğlu Açıklaması - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Ligi'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Doğuş'un gazeteci eşi Xosqedem Hidayetgizi, Karabağ cephesine gitti Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı