Orıent Bar'da Kargalar Kafeste Gecesi - Son Dakika

Orıent Bar'da Kargalar Kafeste Gecesi

02.12.2015 17:30
Orıent Bar'da Kargalar Kafeste Gecesi

Kültür, sanat, eğlence ve caz etkinlikleriyle, günümüz sosyal hayatının uğrak mekanı olan Orient Bar, 11 Aralık akşamı Kargalar Kafeste grubunu ağırlayacak.

Beyoğlu'nun incisi Pera PalaceHotel Jumeirah , İngilizce caz, 'smooth caz' yapan Kargalar Kafeste Grubu'nu ağırlamaya hazırlanıyor. 11 Aralık akşamı sahne alacak grup; Gökhan Abur, Muzaffer Uludağ, Suna Yıldızoğlu, Yalçın Özden, Korkut Koray, Taylan Erler'den oluşuyor

Crows at the Cage" olarak da bilinen ve ismini kargaların ölümsüzlüğünden alan grup, 1950'lerden günümüze Türkçe ve yabancı efsane parçaları içeren geniş repertuarlarıyla konuklarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

YORUMLAR
500
Filmlerde izledikleri başlarına geldi... Evlerini satmak istemeyince elektrikleri kesildi Filmlerde izledikleri başlarına geldi... Evlerini satmak istemeyince elektrikleri kesildi Beyoğlu'nda Tarihi bir yapı daha ihya ediliyor: Kütüphane ve Gençlik Merkezi olacak Beyoğlu'nda Tarihi bir yapı daha ihya ediliyor: Kütüphane ve Gençlik Merkezi olacak İSTANBUL-İSTİKLAL CADDESİ'NDE TEKME TOKAT KAVGA ETTİLER İSTANBUL-İSTİKLAL CADDESİ'NDE TEKME TOKAT KAVGA ETTİLER
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Orıent Bar'da Kargalar Kafeste Gecesi - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement