Son Dakika Haberleri: Orijinal Yoga Sistemiyle Kaygılara Son

Orijinal Yoga Sistemiyle Kaygılara Son

3 ay önce

Orijinal Yoga Sistemini uygulayarak siz de endişelerden uzaklaşarak huzurlu bir zihne, içsel sükunete ve mutluluğa ulaşabilirsiniz.

Orijinal Yoga Sistemiyle Kaygılara Son, System.String[]

Çağımızın en çok konuşulan rahatsızlıkları arasında "Yaygın Anksiyete Bozukluğu" yer alıyor. Anksiyete veya endişe, normal dışı nedensiz bir tedirginlik, korku, kaygı ve sıkıntı hali olarak tanımlanmaktadır. Anksiyete yaşayan kişiler her an bir şey olacak hissine kapılırlar. Sıradan endişe duymanın çok ötesinde olan bu durum kişinin hayat kalitesini olumsuzanlamda etkiler Kişi sürekli endişe duyarak heyecanlı ve devamlı yorgunluk hisseden biri olur.

Anksiyete bozukluğu yaşayan kişiler hem ruhsal hem de fiziksel anlamda sürekli gerginlik yaşarlar. Kişi daima olayların en kötüsünü düşünür. Gerginlik ve evhamını kontrol etmekte güçlük çeker. Bu kişiler hiç olmadık zamanlarda aşırı tepkiler verebilirler; gece yattıklarında zihinlerinde çok fazla düşünce olur.

Yapılan işe yoğunlaşmakta zorluk yaşarlar. Bu hastalığı yaşayan kişiler kendilerinin ve sevdiklerinin başına gelebilecek en kötü senaryoyu düşünürler; tüm önlemleri alsalar da yine de kendilerini iyi hissetmezler. Herkes endişelenebilir. Önemli olan onlarla baş etmek ve onlardan etkilenmemektir. Yaygın Anksiyete Bozukluğu yaşayan kişiler aslında, sadece zihinsel ve bedensel koşturma içindedir. Yavaşlamaya ve gevşemeye ihtiyaçları vardır. Huzursuz zihni sakinleştiren ve olumlu yaratıcı kanallara yönelten evrensel metod Orijinal Yoga Sistemidir. Orijinal Yoga Sistemi teknikleri ile zihin yatışır. Anksiyete tedavisinde, gevşeme ve nefes kontrolünün önemi büyüktür. Hızlı nefes endişeleri tetikler. Orijinal Yoga Sistemindeki nefes teknikleri ile nefes derinleşip yavaşlar, sinir sistemi gevşer, kalp alışları yavaşlar. Kişinin dikkati bedenden uzaklaşır böylece anksiyete kontrolü sağlanmış olur. Nefes darlığı, kızarma giderilir;uykusuzluk ve gerilim yok olur. Zihin kontrol altına alınarak odaklanma gelişir.

Bütünsel ve kuvvetli bir dönüşüm aracı olan Orijinal Yoga Sistemi teknikleri sağlıksız bedeni sağlam bir vücuda, rahatsız zihni dingin zihne ve telaşlı hisleri huzurlu duygulara kavuşturur. Yoga Academy' de uygulanan Orijinal Yoga Sistemi teknikleri ile beden, zihin ve zeka bütünlüğü sağlanır ve farkındalık artar. Düzenli uygulayan kişiler endişelerinden uzaklaşarak fiziksel ve ruhsal sağlıklarını kazanırlar. Düzenli uygulama ile depresyon semptomları kısa sürede tamamen yok olur.

KAYNAK: YOGA ACADEMY JOURNAL
Talihsiz Koca, 21 Yıl Sonra Üç Çocuğunun Kendisinden Olmadığını Öğrendi Twitter'da 13 Milyon Takipçisi Olan Erdoğan, Sadece 1 Kişiyi Takip Ediyor

Son Dakika! Ankara'da 9 Kişinin Hayatını Kaybettiği Tren Faciasında Hareket Memurunun İfadesi Ortaya Çıktı