Orman Bölge Müdürü Yorulmaz, Başkan Günaydın'ı Ziyaret Etti - Son Dakika

Orman Bölge Müdürü Yorulmaz, Başkan Günaydın'ı Ziyaret Etti

11.01.2012 16:41
Orman Bölge Müdürü Yorulmaz, Başkan Günaydın'ı Ziyaret Etti, System.String[]

Orman Bölge Müdürü Mehmet Sait Yorulmaz ile Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Bahar, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Orman Bölge Müdürü Mehmet Sait Yorulmaz ile Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Bahar, Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın'ı makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Isparta Orman Bölge Müdürü Mehmet Sait Yorulmaz, ülke genelinde ağaçlandırma çalışmalarına büyük önem verdiklerini belirterek, "Geçen yıl Isparta'da ciddi anlamda ağaçlandırma ve rehabilitasyon çalışmalarımız oldu. Önümüzdeki yılda da bu çalışmalarımız devam edecek" dedi.

Isparta Orman Bölge Müdürlüğü ile her türlü ortak çalışmaya hazır olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın ise "Bizi yönlendirebileceğiniz alanlar olursa belediye olarak biz bu bölgeleri ağaçlandırabilir, bu noktada sizlere yardımcı olabiliriz. Belediye olarak ağaçlandırmaya önem veriyoruz. Ağaçlandırma noktasında kendimize bir hedef koyduk ve bu hedefimize de emin adımlarla ilerliyoruz" diye konuştu.

Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mehmet Bahar, Başkan Günaydın'ı yaptığı ağaçlandırma çalışmaları dolayısıyla "fahri ormancı" olarak gördüklerini belirterek, şehre yaptığı ağaçlandırma çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

- ISPARTA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Orman Bölge Müdürü Yorulmaz, Başkan Günaydın'ı Ziyaret Etti - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Sparta Prag'a 2 gol atan Burak Yılmaz, Avrupa Ligi'nde haftanın futbolcusu oldu Polisle çatışan şüpheli, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edince de ekip otosuna ateş açmış Eski eşini başka adamla görünce gözü döndü! Adamı vurdu, kadını kaçırdı İki aile arasındaki kız kaçırma kavgasında silahlar konuştu: Kaldırımda yürüyen genç öldü ABD'deki seçimin kaderini değiştirecek görüntüler! Trump'ın avukatı, oyların çalındığına dair video paylaştı Asgari ücret görüşmelerinde TİSK'ten dikkat çeken çıkış: İşverene maliyeti kayıt dışı çalışmayı etkileyecek Barış Murat Yağcı ile öpüşme görüntüleri ifşa olan Nisa Bölükbaşı, işinden oldu Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan "Aşı yaptıracak mısınız?" sorusuna yanıt: Aşı olmam konusunda bir sıkıntı yok