Orman Genel Müdürlüğü'nün Fidan Dağıtım Kampanyası - Son Dakika

Orman Genel Müdürlüğü'nün Fidan Dağıtım Kampanyası

12.01.2012 16:40
Orman Genel Müdürlüğü'nün Fidan Dağıtım Kampanyası, System.String[]

Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan fidan dağıtım kampanyası kapsamında Kocaeli'de 3 bin fidan ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

Orman Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan fidan dağıtım kampanyası kapsamında Kocaeli'de 3 bin fidan ücretsiz olarak dağıtılmaya başlandı.

İzmit Orman İşletme Müdürü Fahri Sönmezoğlu, Anıtpark'ta düzenlenen fidan dağıtımı öncesi gazetecilere yaptığı açıklamada, Orman Genel Müdürlüğü'nce "Yeni yıla ağaç keserek değil, yeni fidan dikerek girelim" sloganıyla fidan dağıtım kampanyası başlatıldığını hatırlattı.

Bu kapsamda Kocaeli'de de 3 bin fidanın ücretsiz dağıtılacağını söyleyen Sönmezoğlu, dağıtılacak fidanlarla halka orman ve ağaç sevgisinin aşılanmasını hedeflediklerini belirterek, "Ormanlarımız insan hayatında çok önemli bir yere sahip. Biz de buna katkı sağlamak için, 3 bin fidanın toprakla buluşturulması için bunları vatandaşlara dağıtacağız" dedi.

Sönmezoğlu, fidan dağıtımının gün boyu devam edeceğini, isteyenlerin İzmit Orman İşletme Müdürlüğüne gelerek ücretsiz fidan alabileceğini sözlerine ekledi.

Açıklamanın ardından Sönmezoğlu ve görevliler vatandaşlara fidan dağıttı.

- KOCAELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Orman Genel Müdürlüğü'nün Fidan Dağıtım Kampanyası - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Rus savaş uçakları İdlib'de ılımlı muhaliflerin eğitim kampını vurdu Aslı Hünel ve Saruhan Hünel'in babaları koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti Nevşehir'de otobüste genç kıza cinsel saldırıda bulunan şahıs şoför tarafından yakalandı Son Dakika! Aliyev, Ermenistan'a silah gönderen ülkelere yüklendi: Listesi bende var, ateşkes isteyen niye silah gönderir? 6 aylık hamile eşinin gözleri önünde öldürülmüştü! Olayın görüntüleri ortaya çıktı Polis peşlerine düşünce 1 kilo esrarı yola döktüler Araba kiralamak isterken her şeyini kaybeden emekli yarbayın hayatı kabusa döndü Fransız futbolcu Pogba, Macron'un İslam karşıtı sözlerine kızıp Milli Takım'ı bıraktı