Talihsiz kadını ormana kaçırarak sandalyeye oturtup işkence ettiler - Son Dakika

Talihsiz kadını ormana kaçırarak sandalyeye oturtup işkence ettiler

14.05.2020 10:02

Boşanma aşamasında olduğu eşi ve onun ağabeyi tarafından ormana kaçırılan talihsiz kadın, işkenceye maruz kaldı. Ekiplerin başarılı operasyonuyla kurtarılan genç kadının hastanedeki tedavisi devam ediyor.

İstanbul'da boşanma aşamasında olduğu eşi ve ailesi tarafından zorla bir minibüse bindirilip ormana götürülen Ceylan Yıldırım'a işkence yapıldı. Minibüsün GPS kaydını takip eden polis, 25 yaşındaki kadını ağır yaralı olarak kurtardı.

MİNİBÜS TESPİT EDİLDİ, EKİPLER HAREKETE GEÇTİ

İstanbul Sultanbeyli'de geçen pazar gecesi bir kadının zorla siyah bir minibüsle kaçırıldığı ihbarı yapıldı. Güvenlik görüntülerinden minibüsün plakasını belirleyen polis, GPS cihazı olduğu saptanan minibüsün izini sürdü. Beykoz'daki ormanda bir süre durduktan sonra tekrar hareket eden ve Kavacık'ta tekrar duran minibüsün bulunduğu sokaktaki eve operasyon düzenlendi.

EŞİ İLE BİR KİŞİ TUTUKLANDI, AİLESİ SERBEST KALDI

Ceylan Yıldırım evde ağır yaralı olarak bulundu. Eşi Ersin Yıldırım ve amcası Sait Yıldırım gözaltına alındı. Olayın diğer şüphelileri olduğu belirtilen Ali Y. (22), Dilek Y. (27) ve Burhan Y.'de (36) Pendik'te gözaltına alındı. 'Kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma ve kasten öldürmeye teşebbüs'ten sorgulanan Ersin Yıldırım ve Burhan Y. tutuklandı; Sait Yıldırım, Ali Y. ve Dilek Y. ise adli kontrolle serbest bırakıldı.

"BENİ SANDALYEYE OTURTARAK İŞKENCE ETTİLER"

Hastanede tedavi gören Ceylan Yıldırım, polise verdiği ifadede, 2012'de Ersin Yıldırım ile evlendiklerini, iki çocukları olduğunu belirterek, "Bir yıl önce aramızda şiddetli geçimsizlik başladı. 6 ay önce evden ayrılarak babamın yanına gittim. Ailemle de bazı sıkıntılar yaşayınca sığınma evine geçtim. Olay günü annemin yüzüne biber gazı sıktılar. Eşim ve ağabeyi beni bir sandalyeye oturtarak işkence etti. Yediğim dayaktan bayıldım daha sonra ayıldığımda eşime beni hastaneye götürmesi için yalvardım" dedi.

"ÖLMEK İSTEMİYORUM"

Açıklamasının devamında büyük korku yaşadığını belirten Ceylan Yıldırım, "Ben bir anneyim. Anneler Günü'nde cehennemi yaşadım. Eşimin ailesinden 8 yıldır psikolojik şiddet yaşadım. Şimdi de işkenceye maruz kaldım. Lütfen sesimi duyun. Ölmek istemiyorum. Tek kalamıyorum, korkuyorum" diye konuştu.

Talihsiz kadını ormana kaçırarak sandalyeye oturtup işkence ettiler
Talihsiz kadını ormana kaçırarak sandalyeye oturtup işkence ettiler

Son Dakika 3. Sayfa Talihsiz kadını ormana kaçırarak sandalyeye oturtup işkence ettiler - Son Dakika


YORUMLAR (39)
  • Serbest bırakan hakim savcınn kızına yapılsa 7 sul: Serbest bırakan hakim, savcınin kızına yapılsa..7 sulalesini içeri atarlar.. Cevap Yaz 2 1 Yayından Kaldır
  • Kadınlar çok seçici olmalı: Kadınlara tavsiyem hayatınıza alcağınız birlikte olcağınız insanları iyi seçin bazen yollarda denk geliyorum daha sevgililik aşamasında adam veya genç bir erkek sevgilisine hindi gibi kabarmış nerdeyse yol ortasında dövme aşamasında böyle ruh hastaları kocalık yapamaz ancak size kabadayılık yapar bunu unutmayın ve en önemlisi birinden ayrılmadan başkasıyla birlikte olmayın bunu internet ortamında çok bayan yapıyor çoğu ya evli ya sevgilisi var arayışta Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
  • furkan: Serbest bırakmış ailesini... Sizin adaletinize yazıklar olsun. Şeriat gelmeden düzelmez bu ülke Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

ABD başkanlığına seçilen Biden zafer konuşması yaptı: Bölen değil, birleştiren olacağım Definecilerin kazdığı yerden 2 bin 500 yıllık lahit çıktı, görenler gözlerine inanamadı Trump: Bu seçimleri, hukuki yollarla kullanılan 71 milyon oyla ben kazandım Joe Biden ABD'nin yeni başkanı oldu, Jennifer Lopez dans videosuyla kutladı ABD'nin yeni First Lady'si Jill Biden, eğitimci kimliği ile dikkat çekiyor Ermenistan'a tek taraflı yardım göndermeye hazırlanan Norveç'ten geri adım Bülent Arınç, Berat Albayrak'ın "Ekonomide sıkıntı yok" sözlerine itiraz etti: Ekonomide sıkıntılar mutlaka var İstanbul'un tek kadın belediye başkanını kızdıran görüntü: Bizi yıldıramayacaklar