Ormanda kaybolan telefonundan maymun selfieleri ve videoları çıktı - Son Dakika
BBC

Ormanda kaybolan telefonundan maymun selfieleri ve videoları çıktı

Malezya'da Zackrydz Rodzi adlı kişi, bir gün önce kaybettiği telefonunu evinin arkasındaki ormanda buldu. Telefonu bulduktan sonra içerisindeki fotoğraflara bakan Rodzi, galerisindeki maymun selfieleri ve videoları ile karşılaştı.

Malezya'nın Johor eyaletinde Zackrydz Rodzi adlı bir kişinin, kaybettiği ve ertesi gün evinin arkasındaki ormanda bulduğu cep telefonundan maymun selfieleri ve videoları çıktı.

Zackrydz Rodzi, maymunun telefonunu yemeye çalışırken çekilen görüntüleri Twitter'da paylaştı. Bilgisayar mühendisliği öğrencisi 20 yaşındaki Zackrydz, BBC'ye telefonunun uyurken çalındığını tahmin ettiğini söyledi. Cumartesi sabah 11'de uyandığını belirten Zackrydz, "Hiçbir hırsızlık belirtisi yoktu. Sadece telefonum yoktu" dedi.

PALMİYENİN ALTINDA BULDU

Ertesi gün babasının evlerinin arkasında bir maymun görmesinden sonra telefonunu yeniden çaldırdığını belirten Zackrydz, hemen bitişikteki ormandan gelen zil sesini duyduğunu ve telefonu bir palmiyenin altında çamurun içinde bulduğunu anlattı. Amcasının "Telefonda belki hırsızın fotoğrafı vardır" diyerek şaka yapması üzerine fotoğraflarına giren Zackrydz, çok sayıda maymun fotoğrafı ve videosu bulduğunu söyledi.

Ormanda kaybolan telefonundan maymun selfieleri ve videoları çıktı

''BÖYLESİ YÜZYILDA BİR YAŞANIR''

Maymunun eve kardeşinin açık penceresinden girdiğini tahmin ettiğini söyleyen Zackrydz, "Bazı yerlerdekinin aksine burada maymunlar evlere girip bir şeyler çalmıyor. Böylesi yüzyılda bir yaşanır" dedi. Twitter'da paylaşılan fotoğraflar binlerce kişi tarafından beğenildi ve Malezya medyasında da yayımlandı.

Ormanda kaybolan telefonundan maymun selfieleri ve videoları çıktı

Haber Yayın Tarihi: 16.09.2020 13:52

Son Dakika Dünya Ormanda kaybolan telefonundan maymun selfieleri ve videoları çıktı - Son Dakika Dünya

BBC
YORUMLAR (1)

Son Dakika

Son dakika! Bakan Albayrak: Türkiye tarımsal büyümede Avrupa genelinde ikinci oldu Muğla'da yaşayan işçi, hatalı basım 50 lirayı 20 bin liradan satışa çıkardı Milli eğitim müdürlerinin kafede maskesiz toplantısına para cezası yağdı Sakarya'da bir binanın 4. katından atlayan kadının görüntüleri ortaya çıktı Gözü dönmüş adamın eşinin boğazını kesip eşarpla boğmaya çalıştığı anların yeni görüntüleri ortaya çıktı Portekiz basını, Aboubakar'ın Başakşehir ile sözleşme imzalayacağını yazdı Tüfekle ev basıp küçük kızın ölümüne sebep olmuştu! Anne, oğluna verilen cezayı duyunca adliyede intihara kalkıştı 2 gündür aranan 4 çocuk babasının cansız bedeni, fındık bahçesinde bulundu