Son Dakika Haberleri: Ormanspor Antrenörü Petorak, Muğla Spor İl Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

Ormanspor Antrenörü Petorak, Muğla Spor İl Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti

7 yıl önce

Türkiye Basketbol 3.Ligi'nde mücadele edecek olan Muğla Ormanspor'un başına getirilen A Milli Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Ömer Petorak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu'nu ziyaret etti.

Ormanspor Antrenörü Petorak, Muğla Spor İl Müdürlüğü'nü Ziyaret Etti, System.String[]
Türkiye Basketbol 3. Ligi'nde mücadele edecek olan Muğla Ormanspor'un başına getirilen A Milli Kadın Basketbol Takımı Antrenörü Ömer Petorak, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu'nu ziyaret etti.

İl Müdürü Hacıcaferoğlu, Petorak'ın Ormanspor'un başına geçmesinden dolayı mutlu olduğunu belirterek, "Daha önce üniversite milli takımlarının başında çalışmalarına şahit olduğum bu denli önemli bir ismin Muğla'ya kazandırılması çok önemli. Orman Bölge Müdürümüz Ali Yıldırım ve ekibini, bu başarısından dolayı kutluyorum. Ormanspor, Muğla'da basketbolun gelişmesi ve yaygınlaştırılması için çok büyük bir misyon üstlendi. Ümidimiz, takımımızı seneye 2. Lig'de görmektir." dedi.

Herhangi bir mali beklenti içine girmeden Muğla Ormanspor'un teklifini kabul ettiğini belirten Ömer Petorak ise yönetimin ve Muğla'nın vereceği ufak desteklerle 2. Lig'in önemli adaylarından birisi olabileceklerini söyledi.
Haber Yayın Tarihi : 14.09.2012 02:51 Kaynak: CHA

YORUMLAR


Binali Yıldırım'a kabinede veya Cumhurbaşkanlığında görev verileceği iddia edildi Korkunç kazada, yaralı sürücüyü gören kadın ellerini açıp dua etti Bülent Arınç'tan 23 Haziran yorumu: Demokraside seçimle gelinir, seçimle gidilir