Son Dakika Haberleri: Şarkıcı Aynur Aydın, orta parmak hareketi yapan Aleyna Tilki'yle küstü

Şarkıcı Aynur Aydın, orta parmak hareketi yapan Aleyna Tilki'yle küstü

13 gün önce

Son zamanlarda kilo aldığı söylenen Aleyna Tilki, eleştirilere orta parmak hareketi yaparak cevap verdi. Bu hareketiyle olan olan Aleyna'nın birkaç konseri iptal edildi ve yakın dostu Aynur Aydın ile arası açıldı.

Son günlerde kilolu haliyle konuşulan Aleyna Tilki, hakkında yapılan eleştirilere çok tartışılacak bir paylaşımla karşılık verdi. Tilki, gelen eleştirilere Instagram hesabından orta parmak hareketi yaparak karşılık verdi. Pozu nedeniyle eleştirilen Aleyna'nın konserleri iptal edildi ve yakın arkadaşı şarkıcı Aynur Aydın ile arası açıldı ve birbirlerini sildiler.

ORTA PARMAK POZU BAŞINA DERT OLDU

Orta parmak hareketi ile gündeme gelen Aleyna'nın başı derde girdi. Tilki'nin orta parmak hareketi birtakım konserlerine mal olduğu ve iptal edildiği iddia edildi. Bunun yanı sıra Aleyna Tilki ile yediği içtiği ayrı gitmediği arkadaşı Aynur Aydın'ın uyarılarına kulak asmadığı için arası açıldı. Yakın dostlar Instagram hesaplarından birbirine takipten çıkardı.

Şarkıcı Aynur Aydın, orta parmak hareketi yapan Aleyna Tilki'yle küstü
Aleyna Tilki, Photoshop eleştirilerine parmak işareti yaparak cevap verdi

Başını açan gelin adayı Hanife Gürdal'ın videoları sosyal medyayı salladı

Evinde düdüklü tencere patlayan gelin adayı Sinem Umaş'ın vücudu yandı

Haber Yayın Tarihi : 13.06.2019 11:28 

YORUMLAR


Ayının mağarada esir aldığı adam, 1 ay boyunca idrarını içerek hayatta kaldı Karısının eski sevgilisi tarafından sokak ortasında öldürüldü! Olay güvenlik kamerasına saniye saniye yansıdı Ekrem İmamoğlu, Cübbeli Ahmet'in "İmamoğlu'na oy vermek haramdır" sözlerine yanıt verdi