Ortaca'da Üç Bebek Ailelerini Sevindirdi - Son Dakika
Ortaca'da Üç Bebek Ailelerini Sevindirdi

Ortaca'da Üç Bebek Ailelerini Sevindirdi

01.01.2012 23:32

Muğla Ortaca'da yeni yılın ilk saatlerinde ardı ardına gerçekleşen üç ayrı doğumla 3 bebek dünyaya gözlerini açtı.

Muğla'nın Ortaca İlçesi'nde, yeni yılın ilk saatlerinde ardı ardına gerçekleşen üç ayrı doğumla 3 bebek dünyaya gözlerini açtı. Üç bebeğinde ailelerin ilk çocuğu olması dikkati çekti.

Ortaca Özel Yücelen Hastanesi'nde arka arkaya gerçekleşen üç ayrı doğumla yeni yılda üç bebek dünyaya geldi. Bebeklerden birinin normal ikisinin de sezeryanle dünyaya geldiği belirtildi. Bebeklere Zeynep Beril Uslu, Doruk Şavlu ve Kerime Yaren Karaduman isimleri verildi.

Zeynep bebeğin annesi Reyhan Uslu, ilk çocuğumuz 2012 yılının bize en güzel armağanı eşim Özcan Uslu (36) ve ben çok sevinçliyiz. Allah herkese bu güzel duyguyu yaşatsın. Doktorumuzda yeni yılın ilk dakikalarında bizlerin başında idi. Ona da çok teşekkür ediyorum dedi. Doruk bebeğin annesi Tatyana Şavlu da, Benim ilk çocuğum. Adını Doruk koyduk. Bize yeni yıl süprizi yaptı. Eşim Murat Şavlu (36) ve ben çok mutluyuz. Doktorumuza çok teşekkür ediyoruz dedi. Kerime Yaren adlı bebeğin annesi Fatma Karaduman da duygularını Kerime Yaren normalde iki gün sonra doğacaktı ama bize sürpriz yaptı. Eşim Yunus Emre Karaduman (36) ve beni 2012 yılında dünyaya gelen bebeğimiz bu mutluluğumuzu bir kat daha arttırdı. Doktorumuzda bu gün ardı ardına üç doğum gerçekleştirmiş. Biz üçüncüymüşüz gerçekten çok güzel bir duygu. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın diyerek ifade etti.

Doğumları gerçekleştiren Kadın Doğum Uzmanı Dr Gül Biteker, Anne adaylarımız yaklaşık aynı günlerde hamile kalmışlar. Hepsinin özelliği de ilk doğumları olaması. 31 Aralık Cumartesi günü anne adaylarımızın üçü de hastaneye yatışlarını yaptı. Yeni yılın ilk saatlerinde Reyhan Uslu normal doğumla, ardında sırayla, Tatyana Şavlu ve Fatma Karaduman da sezaryen ile doğumlarını gerçekleştirdi. Üç annemizin de çocuklarımızın da sağlık durumları iyi. Hastanemizde doğumu gerçekleşen beklerimiz, yeni yılın ilk saatlerinde arka arka dünya gelmeleri hem bizi hem de ailelerini sevindirdi. 2012 yılı hem bebeklerimize hem de ailelerimize mutluluk getirsin dedi.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500

Son Dakika Güncel Ortaca'da Üç Bebek Ailelerini Sevindirdi - Son Dakika


Advertisement