Örümcek Tarafından Isırılan Futbolcu 1 Ay Sonra Sahalara Döndü - Son Dakika

Örümcek Tarafından Isırılan Futbolcu 1 Ay Sonra Sahalara Döndü

16.03.2016 17:28
Örümcek Tarafından Isırılan Futbolcu 1 Ay Sonra Sahalara Döndü, System.String[]

İngiltere Ulusal Lig takımlarından Wrexham'ın forvet oyuncusu James Gray, yaşadığı ilginç sakatlığın ardından yaklaşık 1 ay sonra sahalara geri döndü.

SPORCOPE DIŞ HABERLER - İngiltere Ulusal Lig takımlarından Wrexham'ın forvet oyuncusu James Gray, yaşadığı ilginç sakatlığın ardından yaklaşık 1 ay sonra sahalara geri döndü.

Geçtiğimiz ay evinde tarafından ısırılan 23 yaşındaki futbolcu kolundan geçirdiği operasyon sonrasındaki görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla gündeme oturmuştu.

Evinde oturduğu sırada bir şey tarafından kolundan ısırıldığını fark eden , kulüp doktoruna gitti. Doktorun teşhisi sonrasında 23 yaşındaki futbolcunun tarafından ısırıldığı fark edildi. Yaranın iltihap kapması nedeniyle yapılan operasyon sonrasında Gray'in kolunda adeta bir çukur açıldı.

"Enfeksiyonun alınması, kolumdaki çukura neden oldu"

James Gray

Olayın ardından açıklamalarda bulunan futbolcu, "İlk başta bir şey fark etmemiştim. Ancak yara git gide daha da kötüleşti. Sonra kulüp doktoruma göründüm ve bunun bir karadul ısırması olduğunu söyledi. Enfeksiyon nedeniyle ağrı bütün koluma yayılmaya başladı. Durum kötüleşince hastaneye gittim ve enfeksiyonu aldılar. Kolumdaki çukurun olma nedeni de bu. Kolum uzun süre sargıda kaldığından antrenmanlara da katılamadım. Ancak yaklaşık 1 ayın ardından geri döndüm" ifadelerini kullandı.

Gray, rahatsızlığı boyunca şakalarına maruz kaldığını da sözlerine ekledi.

örümcek

Örümcek Tarafından Isırılan Futbolcu 1 Ay Sonra Sahalara Döndü
Örümcek Tarafından Isırılan Futbolcu 1 Ay Sonra Sahalara Döndü

Kaynak: Sporcope.com

Son Dakika Spor Örümcek Tarafından Isırılan Futbolcu 1 Ay Sonra Sahalara Döndü - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Durak dışında olduğu için kendisini almayan şoföre kızan kadın taksiyle takip ettiği otobüsü kırmızıya boyadı Kırmızı Oda'daki kadına şiddet yanlısı sözler sosyal medyada gündem oldu ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi İlker Başbuğ: En büyük hayalim Türkiye ile Azerbaycan'ı tek devlet olarak görmek Koronavirüsü ısıtarak öldüren yüz maskesi geliştirildi! Bulaş riskini sıfıra indiriyor Cephede dağılan sözde Karabağ Lideri Harutyunyan, Putin'den devreye girmesini istedi