Son Dakika Haberleri: Oryantiring Türkiye Şampiyonası Bolu'da Yapılacak

Oryantiring Türkiye Şampiyonası Bolu'da Yapılacak

11 gün önce

Bolu Belediyesi ve Türkiye Oryantiring Federasyonu arasında Bolu’da yapılacak Türkiye Şampiyonasının protokolü imzalandı.

Oryantiring Türkiye Şampiyonası Bolu'da Yapılacak, System.String[]
Bolu Belediyesi ve  Türkiye Oryantiring Federasyonu arasında  Bolu'da yapılacak  Türkiye Şampiyonasının protokolü imzalandı.

Bolu'da, gelecek yıl Nisan ayında düzenlenecek olan Oryantiring  Türkiye Şampiyonası için  Bolu Belediyesi'nde, Başkan  Alaaddin Yılmaz,  Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz,  Seben Belediye Başkanı  Süleyman Özbağ ve federasyon temsilcilerinin katılımıyla protokol imza töreni gerçekleştirildi. 6-8 Nisan 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan şampiyona ile ilgili konuşan Başkan Yılmaz, 13 yıldır  Bolu'nun turizm, spor ve sağlık kenti olacağını ifade ettiklerini belirterek, "Uzun zamandır Oryantiring Federasyonu ile  Bolu'da çalışmalar yapıyoruz. Bunu bir şampiyonaya ondan sonra uluslararasına dönmesinin federasyon başkanlığı tarafından ifade edilmesi  Bolu'ya verilen önemi ve bizim  Bolu'da yapmayı düşündüğümüz çalışmalarla örtüştüğünü gösteriyor. Onun için federasyona ve başkanımıza  Bolu'ya gösterdiği duyarlılıktan ötürü teşekkür ediyorum" dedi.

Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı Hacer Akyüz ise, "Bolu'nun çok farklı yerlerinde yapılacak olan 3 günlük bir yarışımız olacak. Nisan ayında yapacağımız şampiyonayla  Bolu'yu önümüzdeki süreçte Ulusal yarışma ile başladığımız süreci Uluslar arası kamplar ve yarışmalar boyutuna taşımayı arzu ediyoruz. Oryantiring ile Oryantiring sporuyla  Bolu turizmine katkı sağlamak istiyoruz" şeklinde konuştu. - BOLU

Ana Okulunu Öğretmenini, Çok Çekici Olduğu Gerekçesiyle İşten Attılar Bir Milyon Liralık Soruya Ulaştı, Çekini Alıp Yarışmadan Ayrıldı
Mevlüt Çavuşoğlu, ABD'de Tutuklu Bulunan Sinan Narin ve Eyüp Yıldırım'ı Ziyaret Etti