Osb'de Mobese Sisteminin Daha Etkin Kullanılması Hedefleniyor - Son Dakika

Osb'de Mobese Sisteminin Daha Etkin Kullanılması Hedefleniyor

18.01.2012 17:53
Osb'de Mobese Sisteminin Daha Etkin Kullanılması Hedefleniyor, System.String[]

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Organize Sanayi Bölgelerindeki fabrikaların güvenliğinin sağlanması adına Mobese sisteminin daha etkin kullanılabileceğini söyledi.

Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya, Organize Sanayi Bölgelerindeki fabrikaların güvenliğinin sağlanması adına Mobese sisteminin daha etkin kullanılabileceğini söyledi.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Organize Sanayi Bölgesi (BTSO OSB) yönetim kurulu üyeleri, İl Emniyet Müdürlüğü görevine yeni atanan Ali Osman Kahya'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Bursa ekonomisi, OSB yönetiminin faaliyetleri ve Sanayi Bölgesi hakkında bilgiler veren BTSO OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uğur, Ali Osman Kahya'ya yeni görevinde başarılar diledi. 2011 Şubat ayından beri görevini yürüttüğünü OSB Yönetim Kurulu Başkanlığı'nda, Bursa ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlamak ve sanayicilerin sıkıntılarına çözüm olmak için durmadan çalıştıklarını belirten Uğur, "Bu yıl 50. yaşını kutlayan OSB'miz tekstil ve otomotiv ana ve yan sanayi yatırımları ile Bursa'nın sanayi alanında ilk sıçrama hamlesidir." dedi.

Sanayi alanındaki değerleriyle Bursa'nın ciddi bir potansiyele sahip olduğunu kaydeden Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya ise son derece huzurlu bir kent olan Bursa'da, bu huzurun bozulmaması için görevlerinin başında olduklarını söyledi. OSB içerisinde yer alan karakolun A tipi karakol olması ve bölge içerisinde yer alan fabrikaların güvenliğinin sağlanması adına Mobese sisteminin daha etkin kullanılması için yapılabilecekler görüşüldü.

Osb'de Mobese Sisteminin Daha Etkin Kullanılması Hedefleniyor

- Kaynak: CHA

Son Dakika Güncel Osb'de Mobese Sisteminin Daha Etkin Kullanılması Hedefleniyor - Son Dakika


Son Dakika

Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedeflerini SİHA'larla böyle vurdu Manchester United Hakan Çalhanoğlu'na 5 yıllık teklifte bulundu Yeşilçam'ın efsanesi Hulusi Kentmen'in çocukluğunun geçtiği ev, gün yüzüne çıkartılıyor Anketlere göre, seçime 6 gün kala Biden önde, Trump arayı kapatıyor CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti Evlilik vaadiyle dolandırılan yaşlı adamın tüm birikimi bir çırpıda gitti Erdoğan'dan Bahçeli'nin başlattığı askıda ekmek kampanyasına ilginç yorum: Ya böyle bir şey var mı Türkiye'de Koruma kararı aldıran nişanlısını ve annesini öldürüp intihar etti! Düğünleri pandemi nedeniyle ertelenmiş