Oscar Sunucusu Jimmy Kimmel'dan Törende Trump Göndermesi - Son Dakika

Oscar Sunucusu Jimmy Kimmel'dan Törende Trump Göndermesi

3 yıl önce

ABD'nin en prestijli sinema ödülünde törenin sunucusu Jimmy Kimmel, "Ülke bölünmüş durumda ve insanları bir araya getirmen gerek" diyerek Donald Trump'a seslendi.

Oscar Sunucusu Jimmy Kimmel'dan Törende Trump Göndermesi, System.String[]

ABD'nin Los Angeles kentinde gerçekleşen, tüm dünyanın ilgiyle izlediği 89. Oscar Ödül Töreni'nde konu yine Trump'a geldi. Jimmy Kimmel sunduğu ödül törenin daha açılış konuşmasında Donald Trump'tan bahsetmeye başladı.

"BİZDEN NEFRET EDEN 225 ÜLKEDE İZLENİYORUZ"

Kimmel, konuşmasının başında ABD Başkanı Donald Trump'a gönderme yapararak, "Artık bizden nefret eden 225 ülkede izleniyoruz. Ülke artık bölünmüş durumda ve insanları bir araya getirmen gerek, dediler" dedi. Ardından "Trump'a teşekkür etmek istiyorum" diyen Kimmel, "Geçen sene Oscar'lar ırkçı gibi görünüyordu, artık onun sayesinde böyle bir şey yok. Siyahiler Nasa'yı, beyazlar cazı kurtardı" ifadesini kullandı.

BASIN YASAĞINA DEĞİNDİ

"CNN ya da Times'dan biri varsa binayı terk etmenizi istemek zorundayım" diyerek Trump'ın basın yasağına gönderme yapan Kimmel, ödüller verilmeye devam ederken, canlı yayında Trump'ın 'GerçekDonaldTrump' kullanıcı adını taşıyan Twitter adresine "Hey @realDonaldTrump sen misin?" mesajını iletti.

TRUMP KARŞITI OYUNCU AYAKTA ALKIŞLANDI

Öte yandan Altın Küre Ödülleri'nde Trump göndermesiyle ses getiren oyuncu Meryl Streep, sunucu Jimmy Kimmel tarafından alkışlatıldı. Jimmy Kimmel, daha önce Donald Trump'ın Streep için kullandığı sözleri tiye alarak, ünlü oyuncu için "20 kez Oscar adaylığı olan alelade bir oyuncu, basit bir kariyer" ifadesiyle herkesi güldürdü.

Oscar Sunucusu Jimmy Kimmel'dan Törende Trump Göndermesi


Haber Yayın Tarihi: 27.02.2017 08:23 

YORUMLAR


Son Dakika

Reçete ile eczaneye ilaç almaya giden baba, oğlunun 7 aydır hastanede yatıyor göründüğünü öğrenince şoke oldu
Ivana Sert, buz gibi havada jakuzi keyfi yaptı TFF eski başkanı Haluk Ulusoy: Yuvana hoş geldin Arda Turan

Son Dakika Haberleri