Son Dakika Haberleri: Norveç'te silahlı saldırgan, çaldığı ambulansı kalabalığın üzerine sürdü: Çok sayıda yaralı var

Norveç'te silahlı saldırgan, çaldığı ambulansı kalabalığın üzerine sürdü: Çok sayıda yaralı var

23 gün önce

Norveç'in başkenti Oslo'da silahlı bir saldırgan çaldığı ambulansı kalabalığın üzerine sürdü. Çok sayıda kişinin yaralandığı olayda saldırgan, polis tarafından açılan ateş sonucu durdurulabildi.

Norveç'in başkenti Oslo'da silahlı bir kişi çaldığı ambulansı kalabalığın üzerine sürerek çok sayıda kişiyi yaraladı.

YARALI OLARAK ELE GEÇİRİLDİ

Oslo polisinin basın açıklamasına göre, silahlı bir kişi çaldığı ambulansı Torshov Caddesi'nde kalabalığın üzerine sürdü. Silahlı saldırgan, polis tarafından açılan ateş sonucu durdurulabildi. Yaralı olarak ele geçirilen saldırgan hastaneye kaldırıldı. Çok sayıda kişinin ambulansın altında ezildiği bölgede bir de bebek arabası bulunurken, yaralılar hastaneye kaldırıldı.

TERÖR BAĞLANTISI ARAŞTIRILIYOR

Oslo emniyet müdürlüğü konu ile ilgili geniş çaplı bir araştırma başlattı. Olayın terör eylemi olma ihtimali üzerinde duruluyor. Saldırganın ambulansı çalmasına yardım eden bir kadın da polis tarafından aranıyor.

Norveç'te silahlı saldırgan, çaldığı ambulansı kalabalığın üzerine sürdü: Çok sayıda yaralı var
Haber Yayın Tarihi: 22.10.2019 04:41 Kaynak: İHACinsel saldırıdan suçlanan genci, gizlice çektiği cinsel ilişki videosu kurtardı
22 yaşındaki kızı, cinsel ilişki esnasında boğarak öldürdü İzlandalılar Türkiye'deki karşılamadan çok memnun kaldı: Şımartıldık