Osman Genç: Çocuklarımız İçin Seferber Olmaya Hazırız - Son Dakika

Osman Genç: Çocuklarımız İçin Seferber Olmaya Hazırız

26.11.2012 16:40
Osman Genç: Çocuklarımız İçin Seferber Olmaya Hazırız, System.String[]

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Eğitime yaptığımız yatırımlarla geleceğimizi garanti altına aldık." dedi.

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Eğitime yaptığımız yatırımlarla geleceğimizi garanti altına aldık." dedi.

Canik Anadolu Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Tekin Karabulut, Okul Aile Birliği Başkanı Halit Yaniçun ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırlayan Osman Genç, okulların sorunlarıyla yakından ilgilendiklerini belirterek, "Çocuklarımız bizim her şeyimiz. Onlar için seferber olmaya, onlara daha iyi imkanlar sunmaya her zaman hazırız." diye konuştu. Canik'i anaokulundan üniversiteye kadar eğitim yuvalarıyla donattıklarını belirten Genç, "Eğitime yaptığımız yatırımlarla bir bakıma ilçemizin ve şehrimizin geleceğini garantiye almış oluyoruz. Canik, üniversitesi, koleji, kaliteli okulları ile eğitimde marka olma yolunda önemli mesafeler kat etti." dedi.

Canik'te 8,5 yıllık süre içerisinde eğitim standardını artırdıklarını ifade eden Osman Genç, "İlçemizde hem eğitim yuvası sayımız arttı hem de okullarımızın kalitesi arttı. Okullarımıza 3 milyon liranın üzerinde fiziki ve teknolojik yatırım yaptık. Çocuklarımız artık geleceğe daha sağlıklı eğitim yuvalarında hazırlanıyor. Onlara daha iyi eğitim imkanları sunmak bizim birinci görevimiz. Okullarımızdan bize gelen talepleri mutlaka değerlendiriyor, sıkıntıları en kısa sürede gideriyoruz. Eğitim yuvalarımızın sıkıntılarını her zaman gündemimizin ilk sırasına aldık. Sadece çocuklarımızın eğitimiyle değil, ailelerimizin de eğitimine büyük önem veriyoruz." dedi. Okul Müdürü Karabulut ve Okul Aile Birliği Başkanı Yaniçun da, okullarına ve eğitime verdiği destekten dolayı Genç'e teşekkür etti.

Osman Genç: Çocuklarımız İçin Seferber Olmaya Hazırız

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Osman Genç: Çocuklarımız İçin Seferber Olmaya Hazırız - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'deki depremde yeni binalar da yıkıldı! Vatandaşlar hesap sorulmasını istiyor 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti Yakınları, Kulalı anne-kızın enkaz altında olduğunu sosyal medya hesaplarından paylaştı