Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu - Son Dakika

Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu

24.05.2017 10:55

Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle buluştuKIRIKKALE - Kırıkkale Ülkü Ocakları, düzenlediği "Ülküde Birlik Şöleni" ile Ülkü Ocakları'na gönül vermiş kişileri buluşturdu.

Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle buluştu

KIRIKKALE - Kırıkkale Ülkü Ocakları, düzenlediği "Ülküde Birlik Şöleni" ile Ülkü Ocakları'na gönül vermiş kişileri buluşturdu.

Kırıkkale Ülkü Ocakları, Başpınar Kapalı Stadyumu'nda düzenlediği şölenle sanatçılar Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa'yı Kırıkkalelilerle buluşturdu. Düzenlenen etkinlikte katılımcılar duygulu dakikalar yaşadı. Sanatçılar misafirlere halk müziğinden ve kendi bestelerinden eserler sergilediler. Özellikle Ozan Rahmet Safa'nın söylediği "Çırpınırdı Karadeniz" isimli esere bütün salon hep bir ağızdan eşlik ettiler. Katılımın yoğun olduğu programda salon tamamen dolduruldu.

Şölenin açılışında konuşan Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı Olcay Kılavuz, "Birliğe, beraberliğe ihtiyaç vardır, kardeşliğe ihtiyaç vardır. Sevgiye ve muhabbete ihtiyaç vardır. Fitneye, fesada ayak oyunlarına, bunu uygulamaya çalışanlara fırsat vermemeliyiz. Son dönemler içerisinde hareketimizi içten içe bölmeye parçalamaya zayıf düşürmeye çalışanlar olmuştur. Bunların her biri aklımızdadır, hafızamızdadır. Bunlara izin veremeyiz. İyi niyetli kim olursa eleştirilerini haklı görür kabul ederiz ama art niyetli bir şekilde birliğimizi beraberliğimizi bölmek isteyenlere de gerektiği şekilde muameleyi gösteririz. Bu dava, bu camia bizim her şeyimizin üzerindedir. Bu davanın üzerinde hiçbir fani yoktur. Bizim dava anlayışımız, davamıza sadakat ve samimiyet, annemizin, babamızın, kardeşimizin, evimizin, evdeşimizin daha üstündedir" ifadelerini kullandı.

Şölene Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Seyit Ahmet Göçer, Kırıkkale MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik ve Kırıkkale Ülkü Ocakları Başkanı Ali Gençtürk katıldı.

Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu
Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu
Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu
Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu

- Kaynak: İHA

Son Dakika Yerel Osman Öztunç, Ali Kınık ve Ozan Rahmet Safa Kırıkkalelilerle Buluştu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Kardeşi tarafından öldürülen Melek'in son görüntüleri ortaya çıktı! Babasına yazdığı not ise yürek dağladı Azerbaycan Dağlık Karabağ için vura vura ilerliyor! Ermenilerin mühimmatları tükendi İstanbul'da kafeteryada taciz iddiası! Çalışanlar fark etti, sopayla dövdü Sağlık çalışanı istedi, Bakan Koca tüm 112 personeline aşure gönderdi Hollanda Özgürlük Partisi Başkanı Geert Wilders'tan skandal karikatür paylaşımı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "terörist" dedi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Eski kocasını öldürüp tandırda yakan kadın tutuklandı, ifadesinde cinayeti detaylarıyla anlattı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi