Osmangazili Genç Raketten Bronz Madalya - Son Dakika

Osmangazili Genç Raketten Bronz Madalya

3 yıl önce

Osmangazi Belediyespor Tenis Takımı sporcularından Mehmet Mert Urgan, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin başkenti Lefkoşa düzenlenen 12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası'nda üçüncü olarak bronz madalyanın sahibi oldu.

Osmangazili Genç Raketten Bronz Madalya, System.String[]

Türkiye Tenis Federasyonu (TTF) gözetiminde yapılan 12 Yaş Hafta Sonu Turnuvası'na 29 erkek ve 22 kız olmak üzere toplamda 51 sporcu katıldı. 18 kulübün mücadele ettiği şampiyonada, Osmangazi Belediyespor Tenis Takımı sporcusu Mehmet Mert Urgan, birinci kategoride üçüncü oldu.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Mehmet Mert Urgan ve hocalarını tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Başkan Dündar, "Ertuğrul Sağlam Spor Tesisi'nde yer alan 1 açık ve 2 kapalı kort ile tenis sporunun daha geniş kitlelere yayılmasını sağladık. Tesisimizde 8 Yaş Osmangazi Kış Kupası ve 9 Yaş Osmangazi Kış Kupası gibi gençlerimize deneyim kazandıran önemli organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Tenis sporunu lüks bir spor dalı olmaktan çıkarıp, herkesin rahatlıkla yapabileceği bir spor dalı haline getirdik. Bu çalışmalarımızı da Mehmet gibi genç sporcularımızın başarıları ile taçlandırıyoruz" dedi.

Haber Yayın Tarihi: 16.01.2018 04:11 Kaynak: BültenlerSon Dakika

Son Dakika: Elazığ'daki depremde ölü sayısı 15'e yükseldi
Elazığ'daki depremden yürek burkan görüntü! Çocuklarını korumak için kendisini siper etti Deprem uzmanı Prof. Dr. Naci Görür: Doğu Anadolu fay hattı uyanmaya başladı

Son Dakika Haberleri