Osmaniye Belediye Başkanlığı Koşusu - Son Dakika

Osmaniye Belediye Başkanlığı Koşusu

18.02.2012 10:02
Osmaniye Belediye Başkanlığı Koşusu, System.String[]

Türkiye'nin önemli yarış atları 21 Şubat Salı günü Osmaniye Belediye Başkanlığı Koşusu'nda yarışacaklar.

Türkiye Jokey Kulübü(TJK) tarafından organize edilen 21 Şubat Adana yarışlarının bir ayağına Osmaniye Belediye Başkanlığı Koşusu ismi verildi. Adana Yeşiloba Hipodromu'nda yapılacak yarışma TJK ve TAY TV'lerden naklen verilecek. Yarışlar saat 15.00'da başlayacak.

Osmaniye Belediye Başkanı Kadir Kara, Adana'da yapılan at yarışlarından birine Osmaniye Belediye Başkanlığı Koşusu isminin verilmesinden dolayı TJK'ne teşekkür etti. Kara, "Bu tip organizasyonlarda bulunarak ilimizin tanıtımına büyük katkı sağlayacağımıza inanıyorum. Yarışma öncesinde ise mehter takımımız kısa bir konser verecek. Belediyemizin ismi Türkiye'de binlerce kişi tarafından duyulacak. Kendi kültürümüzden baktığımızda atlara karşı Türk milletinin çok özel bir ilgisi var. Her Türk ata karşı sevgi,güven,ilgi duymuş ve onu kendisinden bir parça kabul etmiştir. Bir kez daha belediyemizin ismini bir koşuya verdiği için TJK' yönetim kuruluna ve başkanı Ömer Faruk Girgin Beye ,Adana Yeşiloba Hipodromu Müdürü Teyfik Süha Mutlu'ya çok teşekkür ederim" dedi.

Osmaniye Belediye Başkanlığı Koşusu

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Osmaniye Belediye Başkanlığı Koşusu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var Karabağ'ın sözde lideri Harutyan panik içinde: SİHA'ların korkusuna sığınağa girdi Son Dakika: Devlet erkanı Atatürk'ün huzurunda! İşte Erdoğan'ın Anıtkabir Özel Defteri'ne yazdığı mesaj ABD'nin yeni keşfi ile ilgili bilim kurulu üyesinden gururlandıran ifadeler: Türkiye, aspirini en başından beri korona tedavisinde kullanıyor Kardeşinin borçları nedeniyle 5 çocuğunun uyuduğu odayı kurşun yağmuruna tuttular Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Trump'ın miting alanı üzerinde uçan özel uçak, F-16 ile hava sahası dışına çıkarıldı Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek