Son Dakika Haberleri: Osmaniye Ceceli Konseri ile Coştu

Osmaniye Ceceli Konseri ile Coştu

6 yıl önce

Mustafa Ceceli hayranları konsere akın etti

Osmaniye Ceceli Konseri ile Coştu, System.String[]
Osmaniye Belediyesi tarafından düzenlenen Kurtuluş Haftası Ücretsiz Halk konserinde pop müziğinin güçlü ismi ve son zamanların en çok dinlenen sanatçısı Mustafa Ceceli sahne aldı. Salı Pazarı Kapalı Semt Pazarında düzenlenen halk konserini binlerce kişi izledi.

Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Mustafa Ceceli birbirinden güzel eserleri Osmaniyeliler için söyledi. Ceceli konser sırasında hayranları ile kurduğu bağ ve sahne performansı ile taktir topladı. Mutafa Ceceli konseri Osmaniye'de kurtuluş coşkusunu doruğa çıkarttı.

Konserin sonunda Osmaniye Belediyesi tarafından hazırlatılan hediyeleri Osmaniye Valisi Celalettin Cerrah, Belediye başkanı Kadir Kara ve Garnizon Komutanı Muhabere Kurmay Albay Ersin Kaya tarafından sanatçı Mustafa Ceceli'ye verildi. Ayrıca başkan Kadir Kara, konserin sponsoru Tatlıcı Köse'nin Osmaniye sorumlusu Şükrü Özkan'a teşekkür plaketi verdi.
Mustafa Ceceli hem şarkılarını söyledi, hem de müzik aletlerini çalarak gerçek bir sanatçı olduğunu ortaya koydu.


Yıldız Futbolcu Alexis Sanchez, 20 Yaşındaki Öğrenciyle Para Karşılığı İlişki Yaşamış Burak Özçivit'in Asker Kamuflajlı Fotoğrafı Eleştiri Yağmuruna Tutuldu
Ufak Tefek Cinayetler'deki Tıraş Sahnesi Dizinin Başını Yaktı! RTÜK Cezayı Kesti