Osmaniye'de "Cami, çocuk ve aile buluşması" etkinlikleri - Son Dakika

Osmaniye'de "Cami, çocuk ve aile buluşması" etkinlikleri

29.07.2019 15:53
Osmaniye'de

Osmaniye Müftülüğü tarafından düzenlenen "Cami, çocuk ve aile buluşmaları" etkinlikleri devam ediyor.

Osmaniye Müftülüğü tarafından düzenlenen "Cami, çocuk ve aile buluşmaları" etkinlikleri devam ediyor.

İl Müftü Vekili Ahmet Demirer, Zafer Camisi'nde düzenlenen etkinlikte, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın camilerdeki din hizmetlerinden toplumun tüm kesimlerinin istifade etmesi amacıyla etkinlik düzenlendiğini belirtti.

Etkinliği düzenlemelerindeki amacın tüm aile ve çocuklara 'Haydi ailece camiye' demek olduğunu dile getiren Demirer, "Cami, çocuk ve aile buluşması programları vesilesiyle tüm ailelere ve çocuklara 'Haydi Ailece Camiye' çağrısı yaptık. Çocuklarımızda cami ve namaz sevgisinin oluşması adına gerçekleştirdiğimiz programımıza katılan tüm ailelere ve çocuklarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum" dedi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Osmaniye'de 'Cami, çocuk ve aile buluşması' etkinlikleri - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Real Madrid, deplasmanda Inter'i 2-0 mağlup etti İçişleri Bakanlığı'ndan yeni koronavirüs genelgesi! 4 gün boyunca sıkı denetimler yapılacak İmamoğlu'ndan '28 bin 351' vaka sayısı yorumu: Hakikati konuşmaktan korkmamak en doğru yoldur Türkiye, belirti göstermeyen korona hastalarının da açıklanmasıyla dünyada günlük vaka sayısında 3'üncü sıraya yükseldi Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Putin'in "gizli" aşkının kazancı ortaya çıktı! Dudak uçuklatan rakam Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir