Osmaniye'de dolu yağışı kamerada - Son Dakika

Osmaniye'de dolu yağışı kamerada

13.07.2019 23:26

Osmaniye'de dolu yağışı kameradaOSMANİYE - Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde akşam saatlerinde etkili olan dolu yağışı ekili alanlara ve meyve ağaçlarına zarar verdi.

Osmaniye'de dolu yağışı kamerada

OSMANİYE - Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde akşam saatlerinde etkili olan dolu yağışı ekili alanlara ve meyve ağaçlarına zarar verdi. Kadirli ilçesi ile Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde etkili olan sağanak yağış yerini doluya bıraktı. Yaklaşık yarım saat süren dolu yağışı ekili alanlara ve meyve bahçelerine zarar verdi. Kadirli ilçesine bağlı Değirmendere ve Yoğunoluk köylerinde de etkili olan dolu yağışından dolayı meyve bahçeleri zarar gördü. Dolu yağışının aniden bastırdığını belirten Değirmendere köyünden Mustafa Yağız isimli vatandaş " Kurumuş dereler dahi su ile doldu taştı. Önce 1 saat kadar sağanak yağmur yağdı. Ardından da dolu yağışı başladı. Meyve bahçelerimizde ki ağaçlar,bahçemize ektiğimiz bitkiler doludan büyük zarar gördü" şeklinde konuştu.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500
Destek ödemeleri banka önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu Destek ödemeleri banka önlerinde uzun kuyruklar oluşturdu Osmaniye'de enkaz kaldırma çalışmaları dron ile görüntülendi Osmaniye'de enkaz kaldırma çalışmaları dron ile görüntülendi Deprem bölgesinde gök gürültülü sağanak etkili olacak Deprem bölgesinde gök gürültülü sağanak etkili olacak

Son Dakika Genel Osmaniye'de dolu yağışı kamerada - Son Dakika


Advertisement