İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı - Son Dakika

İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı

22.10.2020 20:44
İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı, System.String[]

Osmaniye'de Kadirli Dadaloğlu İlkokulu'nda bulunan bir öğrencinin koronavirüs testi pozitif çıkınca, 13 sınıf arkadaşı filyasyon ekiplerinin çalışmaları kapsamında tedbir amaçlı karantinaya alındı.

Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde bulunan bir ilkokul öğrencisinde koronavirüs tespit edildi, 13 öğrenci karantinaya alındı.

Edinilen bilgiye göre, Kadirli Dadaloğlu İlkokulunda bulunan bir öğrencinin önce annesinde koronavirüs tespit edilince çocuğuna yapılan testi de pozitif çıktı.

TEDBİR AMAÇLI KARANTİNAYA ALINDILAR

Korona testi pozitif çıkan öğrencinin 13 sınıf arkadaşı filyasyon çalışmaları kapsamında tedbir amaçlı karantinaya alındı. Karantinaya alınan öğrencilere de Korona virüs testi yapılacağı öğrenildi.

İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İlkokul öğrencisinde korona çıktı, 13 öğrenci karantinaya alındı - Son Dakika

YORUMLAR (1)
  • hakan: eğitimi aksatmadan uzaktan eğitim şart. yüzyüzeyi sadece 1. sınıflar ve pratik eğitimli okullar yapmalı. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır

Son Dakika

İmamoğlu, İstanbul'daki pandemi toplantısına neden çağrılmadı? İşte olayın perde arkası Garry Rodrigues'ten Galatasaray itirafı: Transferin son günü beni istediler Nihat Hatipoğlu'nu şaşkına çeviren olay: Sokaktan hayretler içinde geçtim Kaan Yıldırım'dan sevgilisi Hadise'nin doğum günü için romantik paylaşım Lokantada birbirlerine girdiler: Tekme ve yumruklar havada uçuştu Koronavirüs nedeniyle talep patlaması yaşayan grip aşısı uygulanmasına başlandı: Öncelik yüksek risk grubunun Taksiciden kadın müşteriye şok tehdit: Seni gebertirim kadın Kocasını başka bir kadının evinde yakalayan eş, mahalleyi ayağa kaldırdı