Osmaniye'de istihdam seferberliği çalışmaları - Son Dakika

Osmaniye'de istihdam seferberliği çalışmaları

14.09.2019 16:22
Osmaniye'de istihdam seferberliği çalışmaları, System.String[]

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, İşbaşı Eğitim Programı kapsamında istihdam sağlayan özel hastane ve tekstil fabrikasını ziyaret etti.

Osmaniye Valisi Ömer Faruk Coşkun, İşbaşı Eğitim Programı kapsamında istihdam sağlayan özel hastane ve tekstil fabrikasını ziyaret etti.

Vali Coşkun, ziyaretlerde, çalışanlarla sohbet ederek çalışmalarında başarı diledi.

İstihdam seferberliğinin başarıyla sürdürüldüğünü vurgulayan Coşkun, "Cumhurbaşkanımızın başlatmış olduğu istihdam seferberliği çerçevesinde İŞKUR tarafından yapılan program kapsamında istihdamlar devam ediyor. Yeni işe başlayan arkadaşlarımızın heyecanı ve mutluluğunu paylaşmak için hastanelerimiz ve tekstil fabrikamıza ziyarette bulunduk. İşverenlerimize, istihdam seferberliğine destek verdikleri için teşekkür ediyoruz." dedi.

AK Parti Osmaniye Milletvekilleri Mücahit Durmuşoğlu ve İsmail Kaya da yeni istihdam edilen gençlere başarı diledi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Osmaniye'de istihdam seferberliği çalışmaları - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Paşinyan'ın kızı Ermenileri delirtti: Hayallerimiz ve hedeflerimiz başarısız oldu