Osmaniye'de kısıtlama kurallarını hiçe sayan kalabalığa polis müdahalesi - Son Dakika

Osmaniye'de kısıtlama kurallarını hiçe sayan kalabalığa polis müdahalesi

04.05.2021 16:57

Koronavirüs salgınında riskli bölgeler arasında bulunan Osmaniye'de tam kapanma kuralları ihlal edildi. Şehir merkezinde bir araya gelen şehit yakınları, sosyal mesafe kurallarını hiçe saydı.

Haftalık olarak güncellenen koronavirüs renk tablosunda yüksek riskli iller arasında yer alan Osmaniye'de tam kapanma kurallarına uyulmadı.

ASKER UĞURLAMA TÖRENİ ZANNEDİLDİ

Şehir merkezinde bulunan Yeşilyurt Mahallesi'nde meydana gelen olaydan yansıyan görüntülere göre, kısıtlamaya rağmen ana yolda kalabalık oluştu. Söz konusu kalabalığın asker uğurlamak için bir araya geldiği sanılsa da gerçek bu değildi. Ana yolu kapatan kişilerin şehit yakını olduğu kısa sürede ortaya çıktı.

Osmaniye'de kısıtlama dinlemeyen kalabalığa polis müdahalesi!

ASKERDE ŞEHİT OLAN YAKINLARI İÇİN TOPLANDILAR

Minibüs ve otomobillere doluşarak ana yolu kapatan kişiler, havaya silah sıkıp sloganlar attı. "En büyük asker bizim asker", "Şehitler ölmez vatan bölünmez" nidaları sokaklarda yankılanınca olaya polis müdahale etti. Polis müdahalesinin ardından kısa sürede dağılan kalabalık, askerde şehit olan bir yakınları için toplanmıştı.

Osmaniye'de kısıtlama kurallarını hiçe sayan kalabalığa polis müdahalesi

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Osmaniye'de kısıtlama kurallarını hiçe sayan kalabalığa polis müdahalesi - Son Dakika


YORUMLAR (1)

Son Dakika

BM Genel Sekreteri Guterres, Gazze saldırı altındayken bale izleyip itidal çağrısını Twitter üzerinden yaptı BM Genel Sekreteri Guterres, Gazze saldırı altındayken bale izleyip itidal çağrısını Twitter üzerinden yaptı İsrail ordusu İsrail ordusu "Gazze'ye kara harekatı başlattık" açıklamasından geri adım attı: Teyit edemeyiz Real Madrid, deplasmanda Granada'yı 4-1 mağlup etti Real Madrid, deplasmanda Granada'yı 4-1 mağlup etti Morgda görevli imam polislere keserle saldırdı: Gelin buraya öldüreceğim sizi Morgda görevli imam polislere keserle saldırdı: Gelin buraya öldüreceğim sizi ABD'de tamamen aşılanmış kişiler maske ve mesafe kurallından muaf olacak ABD'de tamamen aşılanmış kişiler maske ve mesafe kurallından muaf olacak Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Sofralardaki büyük tehlike! Bağışıklık sistemini perişan ediyor Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Putin, BM Genel Sekreteri Guterres ile Filistin meselesini görüştü Sedat Peker'in Bakan Soylu ile ilgili iddialarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den ilk yorum: Şiddetle kınıyoruz! Sedat Peker'in Bakan Soylu ile ilgili iddialarına Cumhurbaşkanlığı'ndan ve AK Parti'den ilk yorum: Şiddetle kınıyoruz!
Advertisement