Osmaniye'de şiddetli yağmur ve dolu yağışı - Son Dakika

Osmaniye'de şiddetli yağmur ve dolu yağışı

19.05.2022 19:58

Osmaniye'de şiddetli yağmur ve dolu yağışı Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde akşam saatlerinde başlayan yağmur ve dolu yağışı dolu yağışı hayatı olumsuz etkilerken cadde ve sokaklar su ile doldu, dolu yağışından dolayı ekili tarım arazileri zarar gördü.

Osmaniye'de şiddetli yağmur ve dolu yağışı

OSMANİYE - Osmaniye'nin Kadirli ilçesinde akşam saatlerinde başlayan yağmur ve dolu yağışı dolu yağışı hayatı olumsuz etkilerken cadde ve sokaklar su ile doldu, dolu yağışından dolayı ekili tarım arazileri zarar gördü. Kadirli ilçesinde akşam saatlerinde aniden bastıran yağış, ilçe merkezine yağmur olarak düşerken ilçeye bağlı köylerde dolu olarak yağdı. Yağış dolayısıyla ana caddeler ve sokaklar su ile doldu bazı işyerlerinde su baskınları yaşandı. Öte yandan ilçeye bağlı bir çok köyde dolu yağışı hayatı olumsuz etkiledi. Yer yer ceviz büyüklüğünde yağan dolu yağışından dolayı köylerde meyve ağaçları ve ekili tarım arazileri zarar gördü.

YORUMLAR
500
Çocuklar, su savaşı ile hem eğlendi hem serinledi Çocuklar, su savaşı ile hem eğlendi hem serinledi Sağanak yağışın vurduğu Osmaniye'de, sanayi esnafı güne iş yerlerini temizleyerek başladı Sağanak yağışın vurduğu Osmaniye'de, sanayi esnafı güne iş yerlerini temizleyerek başladı Mardin'de çiftçilere tarımda tasarruflu su kullanımı eğitimi verildi Mardin'de çiftçilere tarımda tasarruflu su kullanımı eğitimi verildi
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Osmaniye'de şiddetli yağmur ve dolu yağışı - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement