Osmaniye'de Van Depremi ve Uludere'de Hayatını Kaybedenler İçin Mevlit - Son Dakika

Osmaniye'de Van Depremi ve Uludere'de Hayatını Kaybedenler İçin Mevlit

19.01.2012 14:00
Osmaniye'de Van Depremi ve Uludere'de Hayatını Kaybedenler İçin Mevlit, System.String[]

Osmaniye'de vatandaşlar tarafından, Van depremi ve Şırnak'ın Uludere ilçesinde meydana gelen olayda hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu.

Osmaniye'de vatandaşlar tarafından, Van depremi ve Şırnak'ın Uludere ilçesinde meydana gelen olayda hayatını kaybedenler için mevlit okutuldu.

Envarul Hamit Camisi'nde okutulan mevlitte İl Müftüsü Ramazan Çortul ve vatandaşlar tarafından 99 hatmin duası okundu.

Öğle namazı öncesi okunan mevlidin ardından Müftü Çortul, kentte çok sayıda vatandaşın hatim indirerek, Van depreminde ölenler ve Uludere'deki olayda hayatını kaybedenlerin ruhuna hediye ettiklerini söyledi.

Mevlit sonrasında ise cemaate çikolata ikram edildi.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Osmaniye'de Van Depremi ve Uludere'de Hayatını Kaybedenler İçin Mevlit - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'dan salgının seyriyle ilgili korkutan sözler: Birinci dalga bitmedi, 3. ve 4. artış dönemleri gelecek Evinde cansız bedeni bulunan gencin şüpheli ölümü polisi harekete geçirdi Kick boksun Türkiye'deki öncülerinden Tarık Solak vefat etti Ermenistan, Azerbaycan ordusuna karşı çocuk askerleri kullanıyor Son Dakika: Fransa, Erdoğan'ın Macron hakkındaki sözlerinin ardından Ankara Büyükelçisi'ni geri çağırdı 17 yaşındaki genç, dut ağacına bağladığı iple kendini astı Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Bakan Koca, koronavirüs en çok bulaştığı ortamı ilk kez açıkladı: Evde bulaş oranı daha yüksek