Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti - Son Dakika

Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti

11.08.2016 16:11
Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti, System.String[]

Osmaniye'de 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan 'Demokrasi Nöbeti'nin 27'nci gününde semazen gösterisi yer aldı.

Osmaniye'de 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan 'Demokrasi Nöbeti'nin 27'nci gününde semazen gösterisi yer aldı.Cumhuriyet Meydanı'ndaki program Kur'an-ı Kerim ve dua okunması ile başladı. Daha soran Gurup Meşale semazen gösterisi sundu. Down sendromlu küçük semazen Yusuf Ersoy ilgiyle izlendi. AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, yaptığı konuşmada, demokrasi mücadelesine destek verenlere teşekkür etti. Vatandaşlar da alanda kurulan dev ekrandan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın halka seslenişini izledi.

Programa Vali Kerem Al, Garnizon Komutan Vekili Topçu Albay Mehmet Rauf Kocatürk, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti
Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti
Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti
Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti - Son Dakika


Son Dakika

İncirlik'te görevli uzman çavuş evinde ölü bulundu AK Parti kongresinde yumruklu kavga! Polis ekipleri iki grubu zor ayırdı Berdan Mardini, çocuklarıyla verdiği poza gelen yorumlara kızdı: Bırakın bu yobazlıkları Özge Ulusoy, verdiği pozla Victoria Beckham'a meydan okudu: İşine bak kardeşim Avukatlık ücretlerinin fiyatı değişti! İşte yeni tarife Uludağ'ın Robinson Crusoe'u koronavirüs salgınını aylar sonra dağcıdan öğrenmiş Son Dakika! MHP lideri Bahçeli'den Alaattin Çakıcı açıklaması: Benim dava arkadaşımdır; ülkücüden mafya, mafyadan da ülkücü olmaz İstanbul'da bazı özel hastaneler yüksek test ücreti almaya devam ediyor