Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti - Son Dakika

Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti

11.08.2016 16:11
Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti, System.String[]

Osmaniye'de 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan 'Demokrasi Nöbeti'nin 27'nci gününde semazen gösterisi yer aldı.

Osmaniye'de 15 Temmuz darbe girişimi sonrası başlatılan 'Demokrasi Nöbeti'nin 27'nci gününde semazen gösterisi yer aldı.Cumhuriyet Meydanı'ndaki program Kur'an-ı Kerim ve dua okunması ile başladı. Daha soran Gurup Meşale semazen gösterisi sundu. Down sendromlu küçük semazen Yusuf Ersoy ilgiyle izlendi. AK Parti İl Başkanı Hamza Tor, yaptığı konuşmada, demokrasi mücadelesine destek verenlere teşekkür etti. Vatandaşlar da alanda kurulan dev ekrandan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Binali Yıldırım'ın halka seslenişini izledi.

Programa Vali Kerem Al, Garnizon Komutan Vekili Topçu Albay Mehmet Rauf Kocatürk, İl Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman ile çok sayıda vatandaş katıldı.

Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti
Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti
Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti
Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Osmaniye Semazenli Demokrasi Nöbeti - Son Dakika


Son Dakika

Galatasaray'a gelmesi beklenen Mostafa Mohamed Saint-Etienne ile anlaştı Güne yükselişle başlayan dolar 7,42'den işlem görüyor Özel kasasından milyonlarca lira çıkan Savunma Sanayii köstebeği: Evimden çıkan 1.5 milyon euroyu arkadaşım unuttu Kazı sırasında bulunan tarihi yapının Osmanlı'nın son dönemlerine ait bir sarnıç olduğu ortaya çıktı 42 gündür kayıp olan kadının cesedi çuval içinde ormanlık alanda bulundu Cemaat liderinin konut arazisine defnedilen cenazesinin mezarlığa taşınması sırasında ortalık karıştı Karısının cüretkar paylaşımlarına dayanamayan adam önce eşini sonra kendisini öldürdü Dünyaca ünlü yıldız Halsey, Türk senarist Alev Aydın'dan hamile kaldı