Osmaniye'ye Yeni Spor Salonu - Son Dakika

Osmaniye'ye Yeni Spor Salonu

02.01.2012 17:21
Osmaniye'ye Yeni Spor Salonu, System.String[]

Osmaniye'de, Tosyalı Holding tarafından yaptırılacak spor salonu inşaatının yapımına başlandı.

Osmaniye'de, Tosyalı Holding tarafından yaptırılacak spor salonu inşaatının yapımına başlandı.

Osmaniye Valiliği ve Tosyalı Holding tarafından imzalanan protokol kapsamında, Fakıuşağı Mahallesinde yaptırılacak olan 2 bin seyirci kapasiteli spor salonu inşaatı başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, inşaat çalışmalarının başladığı alanda incelemede bulunarak, çalışmayı yürüten firma yetkililerinden bilgi aldı.

Demir, salonunun hizmete girmesiyle birlikte şehrin sportif faaliyetlerinde büyük bir zenginlik yaşanacağını belirterek şunları kaydetti:

"Spor salonunun bir yıl içerisinde tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor. Çok amaçlı hizmet verecek salonun toplam inşaat alanı 6 bin 991 metre kare. Salonda 4 adet antrenman, fitness, sauna ve kondisyon salonları yer alacak. Salonumuz hizmete açıldığında basketbol, voleybol, hentbol maçlarının yanı sıra güreş ve tekvando gibi salon sporları müsabakaları yapılacak. Salonumuz, ulusal ve uluslararası düzeydeki tüm salon sporları organizasyonlarına ev sahipliği yapacak kapasiteye sahip olacak."

Demir, Osmaniye'nin su sayede hem güneyin, hem de ülkenin sporda parlayan yıldızı olacağını kaydetti.

- OSMANİYE

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Osmaniye'ye Yeni Spor Salonu - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ankaragücü, 4'ü futbolcu 5 kişi koronavirüs oldu BM'nin yıllardır uygulamadığı kararı Azerbaycan ordusu uyguladı! Zengilan ve Horadiz kentleri işgalden kurtarıldı Durak dışında inmek isteyen yolcu, seyir halindeki otobüsün frenine bastı Gözü dönmüş cani, engelli kuzenini istismar ettikten sonra boğazını kesti Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı? Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı Kılıçdaroğlu parti grubunda Bahçeli'ye teşekkür etti: İktidarın rezilliği bundan iyi anlatılamazdı Aşiret düğününde gelin ve damada 40 dakikada 1 milyon liralık takı