Son Dakika Haberleri: Osmaniye'ye Yeni Spor Salonu

Osmaniye'ye Yeni Spor Salonu

7 yıl önce

Osmaniye'de, Tosyalı Holding tarafından yaptırılacak spor salonu inşaatının yapımına başlandı.

Osmaniye'ye Yeni Spor Salonu, System.String[]
Osmaniye'de, Tosyalı Holding tarafından yaptırılacak spor salonu inşaatının yapımına başlandı.

Osmaniye Valiliği ve Tosyalı Holding tarafından imzalanan protokol kapsamında, Fakıuşağı Mahallesinde yaptırılacak olan 2 bin seyirci kapasiteli spor salonu inşaatı başladı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, inşaat çalışmalarının başladığı alanda incelemede bulunarak, çalışmayı yürüten firma yetkililerinden bilgi aldı.

Demir, salonunun hizmete girmesiyle birlikte şehrin sportif faaliyetlerinde büyük bir zenginlik yaşanacağını belirterek şunları kaydetti:

"Spor salonunun bir yıl içerisinde tamamlanarak hizmete açılması planlanıyor. Çok amaçlı hizmet verecek salonun toplam inşaat alanı 6 bin 991 metre kare. Salonda 4 adet antrenman, fitness, sauna ve kondisyon salonları yer alacak. Salonumuz hizmete açıldığında basketbol, voleybol, hentbol maçlarının yanı sıra güreş ve tekvando gibi salon sporları müsabakaları yapılacak. Salonumuz, ulusal ve uluslararası düzeydeki tüm salon sporları organizasyonlarına ev sahipliği yapacak kapasiteye sahip olacak."

Demir, Osmaniye'nin su sayede hem güneyin, hem de ülkenin sporda parlayan yıldızı olacağını kaydetti.

- OSMANİYEBaşkan Erdoğan'ın Çağrısının Ardından Türkiye Jokey Kulübü, ABD Yarışlarını Bültenden Çıkardı Direksiyon Başında Kalp Krizi Geçiren Şoför "Hayatınızı Tehlikeye Atamam" Deyip Aracı Durdurdu

Son Dakika! Adıyaman'daki 4 Askerden 3'ü Dost Ateşi ile Şehit Düşmüş