Osmanlıspor'da Hamzaoğlu Dönemi Başladı - Son Dakika

Osmanlıspor'da Hamzaoğlu Dönemi Başladı

23.03.2017 16:43
Osmanlıspor'da Hamzaoğlu Dönemi Başladı

OSMANLISPOR, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

OSMANLISPOR, teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile 1,5 yıllık sözleşme imzaladı.

Osmanlıspor'da Hamzaoğlu'nun yardımcılıklarını Metin Mert, Fuat Nihat Buruk, İsa Turan, Serkan Salman ve Tayfun Türkmen yapacak.

Mustafa Reşit Akçay'dan boşalan teknik direktörlük için Batıkent Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde konuşan Hamza Hamzaoğlu, kulübün hedeflerini çok iyi bildiklerini belirterek, "10 sene önce burada çok keyifli bir çalışma ortamı bulmuştum. 10 sene sonra yine burada olmaktan çok mutluyuz. Gördügüm kadarıyla İyi oyunculardan kurulu bir takıma sahibiz. Osmanlıspor yönetimine ve Mustafa hocama teşekkür etmek istiyorum. Mustafa hocanın bıraktığı yerden alıp, onun yapmak istediklerinin devamını getirmeye çalışacağız. İnşallah ekibimle beraber Osmanlıspor'a gerekli katkıyı veririz." dedi.

Osmanlıspor Genel Menajeri Ender Yurtgüven imza töreninde yaptığı açıklamada başarı çıtasını Hamza Hamzaoğlu ile daha yukarılara çıkarmak

istediklerini kaydederek şöyle konuştu: "Osmanlıspor'un hedefleri bitmez. Hamza hocayla 1,5 yıllığına anlaşma sağladık. İnşallah bu birlikteliğin daha uzun soluklu olacağını ümit ediyoruz. Birbirimizi tanıyoruz. Hamza hoca ve ekibine inanıyoruz."

- Ankara

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Osmanlıspor'da Hamzaoğlu Dönemi Başladı - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement