ÖSYM Başkanı Aygün: 2020-YKS Ek Yerleştirme sonuçları açıklandı - Son Dakika

ÖSYM Başkanı Aygün: 2020-YKS Ek Yerleştirme sonuçları açıklandı

02.10.2020 10:57
ÖSYM Başkanı Aygün: 2020-YKS Ek Yerleştirme sonuçları açıklandı, System.String[]

ÖLÇME Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Halis Aygün, 17-23 Eylül'de tercihleri alınan 2020-Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Ek Yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

ÖLÇME Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Halis Aygün, 17-23 Eylül'de tercihleri alınan 2020- Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) Ek Yerleştirme sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

ÖSYM Başkanı Aygün, Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, "17-23 Eylül tarihleri arasında tercihlerini aldığımız 2020-YKS Ek Yerleştirme sonuçları açıklanmıştır. Adaylarımız sonuçlarını http://sonuc.osym.gov.tr sayfamızdan ve ÖSYM AİS mobil uygulamamızdan öğrenebilirler. Adaylarımıza ve ailelerine hayırlı olmasını diliyorum. 2020-YKS Ek Yerleştirme sonuçlarına göre bir yükseköğretim programına yerleşen adaylarımızı tebrik ediyor, üniversite eğitimlerinde başarılar diliyorum. Bir programa kayıt hakkı kazanan adayların üniversite kayıt işlemleri 5-9 Ekim 2020 tarihleri arasında yapılacaktır. Ek Yerleştirme sonuçlarının bugün açıklanmasıyla birlikte 2020-YKS'nin tüm süreçleri başarıyla tamamlanmıştır. Bu süreçlere katkı veren, emeği geçen herkese teşekkür ederim" dedi.


ÖSYM Başkanı Aygün: 2020-YKS Ek Yerleştirme sonuçları açıklandı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ÖSYM Başkanı Aygün: 2020-YKS Ek Yerleştirme sonuçları açıklandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Uzun zamandır ortalarda olmayan Mehmet Çilingiroğlu, ABD'den bombayı patlattı: Koronanın kesin tedavisi bulundu Fransa'dan sonra İngiltere ve Avusturya'da da sokağa çıkma yasağı ilan edildi İzmir depremiyle ilgili provokatif paylaşım yapan 2 kişi tutuklandı Galatasaray'da Ankaragücü maçında Marcao ve Saracchi sakatlandı Bolu'ya mevsimin ilk karı düştü Tepkilerin ardından Macron geri adım attı: Charlie Hebdo karikatürlerini desteklemiyoruz Son Dakika: İzmir'deki depremde ölü sayısı 39'a yükseldi Ünlü sunucu İkbal Gürpınar koronavirüse yakalandı, yoğun bakıma alındı