ÖSYM Başkanı Aygün'den 15 Temmuz mesajı - Son Dakika

ÖSYM Başkanı Aygün'den 15 Temmuz mesajı

14.07.2019 13:36
ÖSYM Başkanı Aygün'den 15 Temmuz mesajı, System.String[]

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, "Türk milleti, zor şartlar altında varıyla yoğuyla mücadele etme gücünü nesilden nesle aktarmış, devlet hafızası güçlü, büyük bir millettir.

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, "Türk milleti, zor şartlar altında varıyla yoğuyla mücadele etme gücünü nesilden nesle aktarmış, devlet hafızası güçlü, büyük bir millettir." değerlendirmesinde bulundu.

Aygün, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla, sosyal paylaşım sitesi Twitter'dan mesaj paylaştı.

Halis Aygün, mesajında "Türk milleti, zor şartlar altında varıyla yoğuyla mücadele etme gücünü nesilden nesle aktarmış, devlet hafızası güçlü, büyük bir millettir. Türk tarihi, içerisinde çeşitli kırılma anları olan, zor dönemleri atlatarak edindiği hafızayla yarına bakan büyük bir tarihtir." ifadelerine yer verdi.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel ÖSYM Başkanı Aygün'den 15 Temmuz mesajı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Oyunu kullanan ABD Başkanı'ndan ilginç sözler: Trump adında bir adama oy verdim Geçtiğimiz günlerde evinde yangın çıkan Eser Yenenler, şimdi de koronavirüse yakalandı Azerbaycan tarafından etkisiz hale getirilen İHA'da PKK şüphesi Real Madrid deplasmanda Barcelona'yı 3-1 mağlup etti Galatasaray, müthiş bir golle bir kez daha öne geçti Sağlık Bakanlığı'nın korona raporunda İstanbul ile birlikte alarm veren 3 şehir dikkat çekti Almanya'da Türk iş insanına polis şiddeti! İşçilerin önünde yere yatırılarak darbedildi Şafak Sezer, lüks villasını 9 milyon 700 bin TL'ye satışa çıkardı