ÖSYM Başkanı Aygün: Ertelenen 3 sınav için geç başvuru alınacak - Son Dakika

ÖSYM Başkanı Aygün: Ertelenen 3 sınav için geç başvuru alınacak

08.07.2020 13:24
ÖSYM Başkanı Aygün: Ertelenen 3 sınav için geç başvuru alınacak

ÖLÇME Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Halis Aygün, ertelenen 2020-Yabancı Dil Sınavı (YDS), 2020-Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS), 2020-Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (DİB-MBSTS) için ağustos ayı içinde yeniden geç başvuru alınacağını duyurdu.

ÖLÇME Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanı Halis Aygün, ertelenen 2020-Yabancı Dil Sınavı (YDS), 2020-Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS), 2020- Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (DİB-MBSTS) için ağustos ayı içinde yeniden geç başvuru alınacağını duyurdu.

ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Halis Aygün, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından yaptığı açıklamada, "Ertelenen 2020-YDS, 2020-EKPSS, 2020-DİB-MBSTS sınavlarımız için ağustos ayı içinde yeniden geç başvuru alınacaktır. Geç başvuru tarihinde daha önce başvuru yapan adaylarımız da sınav merkezi tercihlerini, engel bilgilerini ve öğrenim düzeyi bilgilerini güncelleyebileceklerdir" dedi.


YORUMLAR
500
Başkan aracı oldu, görme engelli çift evliliğe ilk adımı attı Başkan aracı oldu, görme engelli çift evliliğe ilk adımı attı Kırşehir yerel haberi | Kırşehir Belediyesi'nden Engelli Araçlarına Ücretsiz Tamir ve Bakım Hizmeti Kırşehir yerel haberi | Kırşehir Belediyesi'nden Engelli Araçlarına Ücretsiz Tamir ve Bakım Hizmeti Bursa'da 'Bizim Ev' projesi yeni yerinde Bursa'da 'Bizim Ev' projesi yeni yerinde
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel ÖSYM Başkanı Aygün: Ertelenen 3 sınav için geç başvuru alınacak - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement