ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticileri, Sivas'ta Toplandı - Son Dakika

ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticileri, Sivas'ta Toplandı

17.02.2012 17:20
ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticileri, Sivas'ta Toplandı, System.String[]

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı'nın, 2012 yılında yapılacak olan sınavların yürütülmesine yönelik olarak Sivas'ta 3 toplantı düzenlendiği bildirildi.

Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığı'nın, 2012 yılında yapılacak olan sınavların yürütülmesine yönelik olarak Sivas'ta 3 toplantı düzenlendiği bildirildi.

Cumhuriyet Üniversitesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Rektörü Prof. Dr. İlyas Dökmetaş'ın, ÖSYM toplantısına ev sahipliği yapmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdiği belirtildi.

Dökmetaş'ın, toplantıda, Sivas'ın tarihi ve kültürel zenginlikleri hakkında bilgi verdiği, üniversitenin bilimsel ve fiziksel gelişmesine yönelik yapılan yatırım ve çalışmalarını anlattığı ifade edildi.

Toplantılarda, 2012 sınav dönemine yönelik olarak atılan yeni adımlar konusunda bilgilendirme yapıldığı, bu yıl ilk kez yapılacak özürlüler sınavına yönelik hazırlıklar hakkında bilgi verildiği kaydedildi.

- SİVAS

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticileri, Sivas'ta Toplandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

MasterChef Türkiye'den elenen yarışmacı gözyaşları için veda etti Bağcılar'da bir kişi boş arazide başından vurulmuş şekilde bulundu Fenerbahçeli futbolcular, Trabzonspor galibiyetinin ardından şampiyonluk şarkıları söyledi Fransa'nın beklediği destek Yunanistan'dan geldi: Erdoğan'ın Macron'a yönelik sözleri kabul edilemez Burak Yılmaz'ın golü yetmedi, Lille Nice ile berabere kaldı Aşk iddialarını yalanlayan Barış Murat Yağcı, Nisa Bölükbaşı ile birlikte ev kiraladı Cristiano Ronaldo'nun üçüncü koronavirüs testi de pozitif sonuçlandı 20 yaşındaki genç, yarı çıplak halde park halindeki aracın üstüne düştü