Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı - Son Dakika

Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı

10.11.2019 18:40
Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı, System.String[]

Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı (InnDESIGN) 13 Kasım'da Antalya'da açılacak.

Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı (InnDESIGN) 13 Kasım'da Antalya'da açılacak.

Akdeniz Tanıtım AŞ tarafından düzenlenen Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı, 13-16 Kasım'da Konyaaltı Belediyesi Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezinde ziyaret edilebilecek.

Otel mimarisinde önemli projelere imza atan firmaların yer alacağı fuarda sektördeki değişimler ve teknolojiler sergilenecek.

Fuar kapsamında, Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı (TÜYAK) ve İç Mimarlar Odası iş birliğiyle "Otel Yapılarında Yangın Güvenliği Tasarım ve Uygulama", Türk Tesisat Mühendisleri Derneği tarafından da "Otellerde Enerji Verimliliği ve Sürdürülebilir Mekanik Tesisat Yatırımları" panelleri gerçekleştirilecek.

Panellerde "Otel Yapılarında Yenileme Trendleri ve Markalaşma", "Yenilemede Çevre Dostu ürünler", "Öyküsü Olan Otel Tasarımları" ve "Turizmde Marka Değeri Yaratma" konuları da ele alınacak.

- Kaynak: AA

Son Dakika Ekonomi Otel Yapıları, Tasarım, Yenileme ve İş Platformu Fuarı - Son Dakika Ekonomi


Son Dakika

Batı Trakya'da İskeçe Müftüsü Mete'ye ırkçı tehdit: İyi Türk, ölü Türk'tür Yurt genelinde sıcaklıklar düşüyor! Meteoroloji yine uyardı: Sis, pus, don ve kar Fransa'da polis şiddeti, halkı sokağa döktü! Çatışmalara "Macron İstifa" sloganları damga vurdu Sağlık Bakanı Koca, müjdeyi verdi: Koronavirüs aşısı için imzalar atıldı Sokağa çıkma kısıtlamasına aldırış etmeyip ormana giden alkollü şahsın başına gelmeyen kalmadı Kendisine "Yatakta iyi değil" diyen modele, ünlü oyuncu Halle Berry'den iddialı yanıt Aşk iddialarını sürekli yalanlayan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, dudak dudağa görüntülendi Oyuncu Hayal Köseoğlu'nun direk dans videosu Instagram'ı sallıyor