Otistik Çocuklar Yararına Kahvaltı - Son Dakika

Otistik Çocuklar Yararına Kahvaltı

19.02.2012 14:00
Otistik Çocuklar Yararına Kahvaltı, System.String[]

(BSMMMO) Sosyal Yardımlaşma ve Engellilerle Dayanışma Komisyonu, otistik çocuklar yararına kahvaltı etkinliği düzenledi.

Bursa Serbest Muhasebeciler Mali Müşavirler Odası

(BSMMMO) Sosyal Yardımlaşma ve Engellilerle Dayanışma Komisyonu, otistik çocuklar yararına kahvaltı etkinliği düzenledi.

BSMMMO Başkanı Mesut Topçu, Wamtes Cafe'de gerçekleştirilen kahvaltıda yaptığı konuşmada, kahvaltının oda tarafından sosyal sorumluluk projesi kapsamında yapıldığını söyledi.

Buluşmanın Sosyal Yardımlaşma ve Engellilerle Dayanışma Komisyonu Başkanlığı tarafından yürütüldüğünü ifade eden Topçu, "Otistik Çocuklar Eğitim Merkezi'nden

(OÇEM) çocuklarımızın daha iyi eğitim almaları için modern sınıflara ihtiyaçları olduğunu duyduk. Biz de kendi imkanlarımız ölçüsünde muhasebecilerin katkılarını almak için bu kahvaltıyı düzenledik. Otistik çocuklarımız için en az bir derslik oluşturabilme hedefimiz var" dedi.

Oda olarak bundan sonra da bu tür faaliyetleri gerçekleştireceklerini vurgulayan Topçu, diğer kurumların da bu tür yararlı organizasyonlarda yer almaları gerektiğini belirtti.

BSMMMO Sosyal Yardımlaşma ve Engellilerle Dayanışma Komisyonu Başkanı Neslihan Koçak ise, "Elde edilen gelirle akademik sınıf oluşturmak üzere eğitim araç ve gereçleri alacağız. Böylece özel ilgi isteyen çocuklarımıza daha iyi ortamlar hazırlanmış olacak" şeklinde konuştu.

- BURSA

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Otistik Çocuklar Yararına Kahvaltı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Paşinyan yalanlarına yenisini ekledi: Türkiye Karabağ'a paralı asker yolladı Galatasaray'dan Fatih Terim tweeti: Bizim kırmızı çizgimizdir Türkiye ve Yunanistan, karşılıklı Navtex'leri iptal etti Erzurum Valisi Okay Memiş: Vaka yükselişini durdurduk Son Dakika: Fatih Terim, Galatasaray'daki görevine devam edeceğini duyurdu Gölette cansız bedeni bulunan Afgan işçiyi oda arkadaşı öldürmüş 20 yaşında intihar eden İngiliz modelin ailesi: 13 yaşında cinsel istismara uğradı Bahar Candan "Türkiye'nin en salak kızı bile söyleyebiliyor" deyip İstiklal Marşı'nı okudu