Son Dakika Haberleri: "OTİZM Hastası Çocukların Yanındayız"

"OTİZM Hastası Çocukların Yanındayız"

5 yıl önce

Beylikdüzü'nde hizmet veren Cennet Özel Eğitim Merkezi, Beylikdüzü Belediyesi'nin katkılarıyla otizm hastası çocuklar için gece düzenledi.

Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi'nde otizmli çocuklar için özel bir gece düzenlendi. Programa Kaymakam Ahmet Mesut Demirkol, Belikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes Bakırcı, Başkan Danışmanı Ayhan Başarır ve vatandaşlar katıldı. Düzenlenen gecede Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Ömer Faruk Koçyiğit yardımlaşmanın önemi hakkında bir sunum yaptı. Sunucu İshak Akbay da okuduğu şarkılarla programa renk kattı.

Konuşmasında, Bu merkezlerde görev yapmanın büyük özveri ve fedakarlık gerektirdiğini belirten Başkan Yardımcısı Efrahim Yeşil, "Belediye olarak her zaman yanınızda yer almaya devam edeceğiz" dedi.

Cennet Özel Eğitim Merkezi'ne katkı sunan kişilere plaket takdim edildiği gecede Başkan Yardımcısı Yeşil'e Belediye BaşkanıYusuf Uzun adına Teşekkür plaketi verildi.
Arap Dünyasında, Kayıp Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın Nişanlısı Hatice Cengiz'in Erkek Olduğu İddia Edildi Ahmet Hakan "Kaynağımı Sormayın" Deyip Duyurdu: ABD, Hakan Atilla'yı Gönderecek

TBMM Yakınında Polis Ekipleri, Bir Traktörü Durdurmak İçin Ateş Açtı