Oto Hırsızları Güvenlik Kamerasına Yakalandı - Son Dakika

Oto Hırsızları Güvenlik Kamerasına Yakalandı

26.11.2012 14:40
Oto Hırsızları Güvenlik Kamerasına Yakalandı, System.String[]

Başkent'te bir otomobilin camını kırarak dizüstü bilgisayarı çalan 2 zanlı, güvenlik kamerası görüntüleri sayesinde yakalandı.

Başkent'te bir otomobilin camını kırarak dizüstü bilgisayarı çalan 2 zanlı, güvenlik kamerası görüntüleri sayesinde yakalandı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, otomobillerin camlarını kırarak hırsızlık gerçekleştiren bir şebekeyi takibe aldı. Bahçelievler'de meydana gelen bir otomobil hırsızlığı olayının güvenlik kamerasındaki görüntülerinden yola çıkan polis, zanlılar Hüseyin E. ve Serkan B.'yi kısa sürede yakaladı. Zanlılar, polis sorgularının ardından çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine konuldu.

Zanlıların gerçekleştirdiği hırsızlık ise güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Görüntülerde zanlılar, kalabalık bir caddede gözlerine kestirdikleri bir otomobilin camını kırdıktan sonra kapısını açarak içerde bulunan dizüstü bilgisayarı çalıyor.

Öte yandan Pursaklar ilçesinde bir evden ziynet eşyası çalan Eray T. ve Birtan A. da, Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerinin çalışmaları sonucu yakalandı. Zanlılar, çıkarıldıkları mahkemece tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Oto Hırsızları Güvenlik Kamerasına Yakalandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Oto Hırsızları Güvenlik Kamerasına Yakalandı - Son Dakika


Son Dakika

Otoyol ve köprülere "dinamik fiyatlandırma" modeli geliyor: Geçişler ucuzlayacak Son dakika! Ermenistan 1. Ordu Komutan Yardımcısı Albay Artur Sarkisyan öldürüldü Cumhuriyet Bayramı'na damga vuran görüntü: Karton toplayıcıları arabalarını Türk bayraklarıyla süsledi Manavgat'ta defne yaprağından 5 milyon lira gelir bekleniyor ABD'den S-400 tehdidi: Türkiye'ye yaptırımlar kesin olarak düşünülüyor Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeniden bir araya gelecek Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu