Otogalerici Bu Kez Hırsızı Yakalattı - Son Dakika

Otogalerici Bu Kez Hırsızı Yakalattı

05.01.2012 11:36
Otogalerici Bu Kez Hırsızı Yakalattı, System.String[]

Almanya'da oto galerisi bulunan Türk'ün işyerine giren hırsız, güvenlik kamerası görüntülerini izleyince yakalandı.

Almanya'nın Mönchengladbach kentinde oto galerisi bulunan Türker Ispanak'ın işyerine giren hırsız, duvardaki LCD televizyon ve araçlar için üretilen diz üstü bilgisayarı alarak kaçtıktan sonra güvenlik kamerasındaki görüntüleri cep telefonu ile izleyince yakalandı.

2'nci Devlet Kanalı ZDF'de konuşan Ispanak, yerleştirdiği güvenlik kamerasında işyerine sık sık hırsızların girdiğini bunun üzerine 3 bin 500 euro harcayarak istediğinde cep telefonu ile de izleyebildiği güvenlik kamerası sistemi kurdu. İşyerini cep telefonu sayesinde güvenlik kamerası görüntülerini izleyerek kontrol eden Türker Ispanak, hırsızlığı görünce hemen polisi aradı. Banyo penceresinden kaçan ve sabıkalı olduğu belirlenen hırsız kısa sürede yakalandı.

Türker Ispanak geçen Haziran ve Temmuz ayında da işyerine hırsız girince pahalı olmasına rağmen gelişmiş bu güvenlik kamerası sistemini kurduğunu ve sonuç aldığını söyledi.

Otogalerici Bu Kez Hırsızı Yakalattı
Otogalerici Bu Kez Hırsızı Yakalattı
Otogalerici Bu Kez Hırsızı Yakalattı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Otogalerici Bu Kez Hırsızı Yakalattı - Son Dakika


Son Dakika

Son Dakika: Sivasspor, deplasmanda Villarreal'e 5-3 mağlup oldu Lezbiyen eşi ve onun sevgilisi tarafından kiralık katil tutularak vurulan koca, hayatını kaybetti Hayat Bilgisi dizisinin 'Barbi'si İpek Erdem'i görenler tanıyamıyor! Yeni imajıyla ağızları açık bıraktı Zeynep Sever Demirel, Volkan Demirel'le tanışma hikayesini anlattı: Futbolcu denince istemedim Avustralyalı askerlerden Afganistan'da vahşet! Savaş esirini helikoptere sığmadığı için öldürdüler İki kez ayağı kırılan Galatasaraylı Emre Akbaba'nın bacağının son hali üzüntü yarattı Azerbaycan ordusunun Karabağ'da esir aldığı Ermeni askerlerin görüntüsü yayınlandı Çipli kimlik kartıyla elektronik kimlik doğrulama sistemiyle ilgili esaslar belirlendi! İşte detaylar