Otomobil Bagajından 43 Papağan Çıktı - Son Dakika

Otomobil Bagajından 43 Papağan Çıktı

12.01.2012 15:33
Otomobil Bagajından 43 Papağan Çıktı, System.String[]

Hamzabeyli Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye geçmek isteyen otomobilin bagajında, 43 canlı papağan ele geçirildi.

Hamzabeyli Sınır Kapısı'ndan Türkiye'ye giriş yapmak isteyen Bulgar uyruklu R.A.Z. yönetimindeki otomobilin bagajında, 43 canlı papağan ele geçirildi.

Bulgaristan'dan Türkiye'ye giriş yapmak için Edirne'nin Lalapaşa İlçesi'ndeki Hamzabeyli Sınır Kapısı'na gelen Bulgar uyruklu R.A.Z. yönetimindeki Y 8980 AB plakalı otomobil, şüphe üzerine durduruldu. Trakya Gümrük ve Ticaret Bölge Müdürlüğü'ne bağlı Muhafaza ekiplerince aranan otomobilin bagaj kısmına gizlenmiş 43 canlı papağan ele geçirildi.

Papağanlar, yediemin olarak Edirne Kent Ormanı'nda koruma altına alınırken, ifadesi alınan sürücü R.A.Z ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

EDİRNE

Otomobil Bagajından 43 Papağan Çıktı
Otomobil Bagajından 43 Papağan Çıktı
Otomobil Bagajından 43 Papağan Çıktı

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Otomobil Bagajından 43 Papağan Çıktı - Son Dakika


Son Dakika

Yasak Elma'dan 5 oyuncu birden ayrılıyor! Başrol Şevval Sam'dan ilk yorum geldi Yüz yüze yapılan sınavlara katılmayan öğrenciler sınıfta kalacak Sayaçların periyodik muayene işleri özel sektöre devrediliyor: Vatandaşın faturası kabaracak Polonya Cumhurbaşkanı Duda, koronavirüse yakalandı Bir adama saldırıp pantolonunu indirmişti! Meğer 'Azman' yavrularını korumak için saldırmış Akrabalarını kurşuna dizen sanık, kabaklarına bakmadıkları için 10 kişiyi ölüm listesine almış Azerbaycan ordusu, Turan taktiğini uygulayarak Ermenistan'ın belini kırdı Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti