Otomobil sürücüsü, çarpıştığı motosiklet sürücüsünü suçladı: Senin üstünden araçla geçtim ne diyeyim? - Son Dakika

Otomobil sürücüsü, çarpıştığı motosiklet sürücüsünü suçladı: Senin üstünden araçla geçtim ne diyeyim?

28.10.2020 12:55

Aksaray'da bir motosiklet, otomobil ile çarpıştı. Kazada otomobil sürücüsü motosikletli sürücünün aracının altına girdiğini öne sürdü ve "Ama sonuçta geldin aracın altına girdin. Ben de senin üstünden araçla geçtim ne diyeyim? Araba senin üstünden geçti Olabilir ne yapalım?" dedi.

Aksaray'ın Yeni Sanayi Mahallesi 95 numaralı caddede sabah saatlerinde meydana gelen olayda, Özgür Çağlar yönetimindeki plakalı motosiklet, Hüsamettin Anaz'ın kullandığı otomobille kavşakta çarpıştı. Yere savrulan Çağlar, ayaklarının üzerinden otomobilin geçmesi sonucu yaralandı. Yaralı Çağlar'a ilk müdahaleyi bu sırada yoldan geçen Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servis'inde görevli Doktor Kemal Öztürk yaptı.

"SEN ARACIN ALTINA GİRDİN, BEN DE SENİN ÜSTÜNDEN GEÇTİM NE DİYEYİM?"

Yerde yatarak ambulansın gelmesini bekleyen Çağlar, Hüsamettin Anaz'a, "Otomobili kullanan siz miydiniz?" diye sordu. Anaz da, "Sen karşıdan dönüyor muydun, nereden geliyordun? Daha otomobilin sinyal kolu öğlece kaldı. Ne dersen de hemşerim. Ben ilerde sinyal verdim. Ben dönüp sanayiye dükkana gidiyordum. Olacak oldu mu oluyor. Ya sen görmedin ya da ben görmedim. Ama sonuçta geldin aracın altına girdin. Ben de senin üstünden araçla geçtim ne diyeyim? Araba senin üstünden geçti. Seni, ben aracın altından çekerek çıkardım. Olabilir ne yapalım? "diye cevap verdi.

"NE DİYEYİM İŞTE KAZA"

Gazetecilerin Hüsamettin Anaz'a "Kaza nasıl oldu?" sorusuna ise "Ben dönüyordum. O da gelip aracın altına girdi. Bir şey yok burada. Ne diyeyim işte kaza" dedi. Yaralı Çağlar, ambulansla Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Kazayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Otomobil sürücüsü, çarpıştığı motosiklet sürücüsünü suçladı: Senin üstünden araçla geçtim ne diyeyim?

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Otomobil sürücüsü, çarpıştığı motosiklet sürücüsünü suçladı: Senin üstünden araçla geçtim ne diyeyim? - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

4 ay önce doğum yapan Aslıhan Turan, 3. çocuk için doktoruyla görüşmeye başladı Taş kırma makinesine düşen genç feci şekilde can verdi Sınav dönemi başlıyor, detaylar netleşti: Herkes okula gidecek, koronalı öğrenci izole ortamda sınava alınacak Bir kişinin hayatını kaybettiği yangında ev küle dönerken, duvarda asılı olan Türk bayrağı zarar görmedi Oğlunu boğduğu iddiasıyla tutuklanan eski Süper Lig oyuncusu Cevher Toktaş ilk duruşmada savunma yapmadı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo dergisinin skandal karikatürüne sert tepki: Ahlaksızlar, namussuzlar İnşaatta elleri ve ayakları bağlı bulunan kız itiraf etti: Her şeyi kendim planladım Gözaltına alınan kadının iç çamaşırından uyuşturucu ve hassas terazi çıktı