Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı, "Borcumu Ödeyecektim" Dedi - Son Dakika

Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı, "Borcumu Ödeyecektim" Dedi

08.09.2012 17:59
Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı,

Bursa'da daha önce hintkeneviri yetiştirmek suçundan poliste kaydı bulunan 37 yaşındaki Eylem Güzelli'nin otomobilinde 60 kilo esrar ele geçirildi.

Bursa'da daha önce hintkeneviri yetiştirmek suçundan poliste kaydı bulunan 37 yaşındaki Eylem Güzelli'nin otomobilinde 60 kilo esrar ele geçirildi. Gözaltına alınan Güzelli, aldığı borcu ödeyemediği için uyuşturucuyu satmak zorunda kaldığını öne sürdü.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şubesi ekipleri, Güneydoğu illerinden esrar geleceği bilgisi üzerine çalışma başlattı. Polis, daha önce uyuşturucu temin etmek için hintkeneviri yetiştiren Eylem Güzelli'yi takibe aldı. Güzelli'nin Merkez Osmangazi ilçesi Panayır mahallesindeki evinin önündeki otomobilinde savcılıktan alınan izinle özel eğitimli köpek Afa eşliğinde arama yapıldı. Narkotik köpeği Alfa, arka koltuğun altında hazırlanan özel bölümlerde 60 kilo esrar buldu. Gözaltına alınıp, Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Güzelli, verdiği ifadesinde, "İsmini bilmediğim bir arkadaşımdan borç para almıştım. Ne kadar olduğunu hatırlamıyorum. Parayı iade edemeyince arkadaşım, 'Bende esrar var. Bunları sat. Kazandığın para ile borcunu ödersin' dedi. Bende kabul ettim. Fakat yakalandım" dedi.

Sorgulaması devam eden Eylem Güzelli, ifadesinin ardından "Uyuşturucu ticareti yapmak" suçundan adliyeye sevk edildi. - Bursa/ Osmangazi

Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı, Borcumu Ödeyecektim Dedi
Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı, Borcumu Ödeyecektim Dedi
Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı, Borcumu Ödeyecektim Dedi
Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı, Borcumu Ödeyecektim Dedi
Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı, Borcumu Ödeyecektim Dedi

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Otomobilde 40 Kilo Esrar ile Yakalandı, 'Borcumu Ödeyecektim' Dedi - Son Dakika


Son Dakika

Futbol yorumcusu Sinan Engin'in koronavirüs testi pozitif çıktı Gözü dönen şahıs, önce ayrıldığı nişanlısı ve annesini sonra kendini öldürdü Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Selçuk Bayraktar'dan Tele1 TV'nin İHA'larla ilgili haberine sert tepki: Siz isteseniz de istemeseniz de uçacak