Otomobilden Dergisi 15-28 Şubat Sayısı Yayına Cıktı - Son Dakika

Otomobilden Dergisi 15-28 Şubat Sayısı Yayına Cıktı

13.02.2014 13:02
Otomobilden Dergisi 15-28 Şubat Sayısı Yayına Cıktı, System.String[]

Otomobilden Dergisi 15-28 Şubat sayısında Renault’dan KWID CONCEPT, BUGATTI, VEYRON’U ONURLANDIRDI, Opel’in Yeni Nesil 1.6 lt CDTI Dizel Motoru Meriva’da, Mercedes-Benz Türk, 2. El Otomobil Onarım Güvencesi Hizmetini Sunmaya Başladı.

Otomobilden Dergisi 15- 28 Şubat sayısında Renault'dan KWID CONCEPT, BUGATTI, VEYRON'U ONURLANDIRDI, Opel'in Yeni Nesil 1.6 lt CDTI Dizel Motoru Meriva'da, Mercedes-Benz Türk, 2. El Otomobil Onarım Güvencesi Hizmetini Sunmaya Başladı. Kapak konuları ile dikkat çekiyor

Otomobilden Dergisi 15-28 Şubat 173. sayısıyla birlikte iPhone, iPad, android, Windows kullanan cihaz ve bilgisayarlarda yerini aldı. 2013 yıl ortalama sayı başına 506 bini aşkın kişi tarafından indirilen, web sitesi ile 100 binin üzerinde okura ulaştı.

Otomobilden Dergisi sitesi üzerinde hem eski sayıları hem de son sayıları okunabilir bir şekilde düzenlenmiş bulunmaktadır alttaki link üzerinden ulaşabilir siniz.

Otomobilden Dergisi dMags üzerinden ulaşmak için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz;

http://www.dmags.net/yayinlar/index/yayin/Otomobilden/sayi/%C5%9Eubat%202014

Otomobilden Dergisi emecmua üzerinden ulaşmak için aşağıdaki linklerden yararlanabilirsiniz;

http://www.emecmua.com/YayinDetay.aspx'DID=36&SayID=9951

BY: OTOMOBİLDEN

Otomobilden Dergisi 15-28 Şubat Sayısı Yayına Cıktı

- Kaynak: Otomobilden.com.tr

Son Dakika Otomobil Otomobilden Dergisi 15-28 Şubat Sayısı Yayına Cıktı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi F.Bahçe yöneticisi Alper Pirşen'den çok sert hakem tepkisi: Beşiktaş ve TFF bu eserinden utanmalı Sağlık Bakanlığı, koronavirüs ve grip arasındaki farkları gösteren bir görsel paylaştı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Fenerbahçe-Beşiktaş maçının bitiş düdüğüyle protokol tribünü karıştı Hollywood filmlerinden sıkılanlara! İşte dünya sinemasının 10 şaheser filmi 2. kattan düşen Görkem bebeği çanak anten hayatta tuttu! İşte o anlar