Ovacıklı Öğrencinin Başarısı Takdirle Karşılandı - Son Dakika

Ovacıklı Öğrencinin Başarısı Takdirle Karşılandı

18.01.2012 20:40
Ovacıklı Öğrencinin Başarısı Takdirle Karşılandı, System.String[]

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde eğitim gören bir ilköğretim okulu öğrencisi, Türkiye genelinde yapılan deneme sınavında birinci olarak ilçenin gururu oldu.

Tunceli'nin Ovacık ilçesinde eğitim gören bir ilköğretim okulu öğrencisi, Türkiye genelinde yapılan deneme sınavında birinci olarak ilçenin gururu oldu.

İbni Sina İlköğretim Okulu 6. sınıf öğrencisi Med Deniz Tokmak, Türkiye çapında yapılan Zambak 3. Deneme Sınavı'nda birinciliği elde etti. 112 bin 584 kişinin arasında Türkiye birincisi olan Tokmak, okulunun gururu oldu.

Med Deniz Tokmak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Türkiye birincisi olmak gurur verici ve başarımı öğretmenlerime borçluyum. İlkokuldan beri beni okutan öğretmenim Gökçen Sağlam'ın da başarımda çok büyük katkısı var" dedi.

- TUNCELİ

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Ovacıklı Öğrencinin Başarısı Takdirle Karşılandı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Adana'da polislerin dezenfektan sorduğu taksici, tıraş losyonu gösterdi Güne yükselişle başlayan altının gram fiyatı 483 liradan işlem görüyor "Mekanın sahibi geri geliyor" diyen Buket Aydın, yeni projesini duyurdu Son Dakika! Akşener'den Ümit Özdağ'ın iddiasına yanıt: İstanbul İl Başkanı'na karşı FETÖ'cü söylemi çok büyük yalandır Eski sevgilinin 'Uygunsuz fotoğraf' şantajı 18 yaşındaki genç kızın hayatını kararttı El frenini çekmeyi unuttuğu aracı camdan içeri atlayarak durdurdu Mikrofonu açık unutan Abdülkerim Durmaz'dan canlı yayında ağır küfür Öğretmen dizisi, 9. bölümle ekran macerasını noktalayacak