Ovakent Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri MHP'den İstifa Etti - Son Dakika

Ovakent Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri MHP'den İstifa Etti

12.01.2012 13:33
Ovakent Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri MHP'den İstifa Etti, System.String[]

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesine bağlı Ovakent Belde Belediye Başkanı Etem Murat, beraberinde 4 meclis üyesi ile birlikte MHP'den istifa etti.

Yozgat'ın Boğazlıyan ilçesine bağlı Ovakent Belde Belediye Başkanı Etem Murat, beraberinde 4 meclis üyesi ile birlikte MHP'den istifa etti. İstifa dilekçelerini noter aracılığıyla MHP İlçe Başkanlığı'na gönderen Başkan Murat ve meclis üyelerinin, AK Parti'ye geçecekleri öğrenildi.

Ovakent Belediye Başkanı Etem Murat ve MHP'li Meclis üyeleri Musa Demir, Yakup Gündoğdu, Hacı Hüseyin Öztürk ve Hacı Ali Ersoy, MHP Boğazlıyan İlçe Başkanlığı'na gönderdikleri dilekçelerinde istifalarına ilişkin her hangi bir gerekçe göstermedi.

Boğazlıyan'da 3 belde belediyesine sahip olan MHP'nin Murat'ın istifasıyla belediye başkanlığı sayısı 2'ye düşecek.

Ovakent Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri MHP'den İstifa Etti

- Kaynak: CHA

Son Dakika Yerel Ovakent Belediye Başkanı ve Meclis Üyeleri MHP'den İstifa Etti - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Netflix, Kıvanç Tatlıtuğ'un başrolde olacağı bilim-kurgu dizisi çekecek Selahattin Demirtaş'ın terörist kardeşi Nurettin Demirtaş'tan alçak sokak eylemleri çağrısı Çoklu organ yetmezliğinden dolayı ölüm döşeğindeki Hakan Taşıyan'ın son hali sevenlerini kahretti Esra Erol'un programında ilginç olay! Karısı evi terk edip başka bir adamla düğün yaptı