Oynaya Oynaya Yüzdü! Burcu Özberk Kimdir? - Son Dakika

Oynaya Oynaya Yüzdü! Burcu Özberk Kimdir?

28.08.2018 10:38
Oynaya Oynaya Yüzdü! Burcu Özberk Kimdir?

Bodrum'da bayram tatili sırasında dans ederek ve şarkı söyleyerek denize girerken objektiflere yakalanan oyuncu Burcu Özberk kimdir?

Bayram tatilini Bodrum Yalıkavak'ta geçiren güzel oyuncu Burcu Özberk'in, oynayarak ve şarkı söyleyerek denize girdiği görüldü. Neşeli tavırlarının yanı sıra düzgün fiziğiyle de dikkat çeken Özberk, 12 Aralık 1990 tarihinde Eskişehir'dedoğdu.

BURCU ÖZBERK KİMDİR?

Müzisyen bir aileden gelen ve çocukluk yıllarından beri tiyatro yapmayı hayal eden Burcu Özberk, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümünden mezun oldu. İlk deneyimini üniversite eğitimi sırasında ' 'Muhteşem Yüzyıl'' dizisinde rol alarak edindi. ''Güneşin Kızları'' dizisindeki Nazlı Yılmaz karakteri hayatının dönüm noktası oldu. Erdal Beşikçioğlu'nun Tatbikat Sahnesi'nde ''Marquis de Sade Quills'' ve ''Woyzeck Masalı'' oyunlarda rol aldı. Şu anda ''Aslan Ailem'' dizisinde oynuyor.

Oynaya Oynaya Yüzdü! <a class='keyword-sd' href='/burcu-ozberk/' title='Burcu Özberk'>Burcu Özberk</a> Kimdir?

ROL ALDIĞI OYUNLAR

Aşk Aptalı : Sam Shepard – Tatbikat Sahnesi

Marquis de Sade Quills : Doug Wright – Tatbikat Sahnesi

Woyzeck Masalı : Georg Büchner – Tatbikat Sahnesi

Küçük Burjuvalar : Maksim Gorki

Ayyar Hamza : Direktör Ali Bey

Macbeth Abla

Kuş Bakışı Kabare

Kırmızı Başlıklı Kız

Yol Arkadaşlar

DİZİLER

Muhteşem Yüzyıl

Güneşin Kızları

Şahane Damat

Badem Şekeri

Badem Şekeri 2

Badem Şekeri 3

Aslan Ailem

Direniş Karatay

YORUMLAR
500
Muharrem İnce ve Ümit Özdağ, merak edilen ittifak sorusunu cevapladı: Daha Türkiye seçim ortamına girmedi Muharrem İnce ve Ümit Özdağ, merak edilen ittifak sorusunu cevapladı: Daha Türkiye seçim ortamına girmedi Kaymakamlık tarafından iptal edilmişti! Mahkemeye taşınan Zeytinli Rock Festivali 22-25 Eylül arasında yapılacak Kaymakamlık tarafından iptal edilmişti! Mahkemeye taşınan Zeytinli Rock Festivali 22-25 Eylül arasında yapılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Başbakanı Yair Lapid ile telefonda görüştü: Yeni büyükelçiyi en kısa zamanda atayacağız Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsrail Başbakanı Yair Lapid ile telefonda görüştü: Yeni büyükelçiyi en kısa zamanda atayacağız

Son Dakika Güncel Oynaya Oynaya Yüzdü! Burcu Özberk Kimdir? - Son Dakika


Advertisement