Oyun canavarı 5 tablet... - Son Dakika

Oyun canavarı 5 tablet...

07.09.2012 12:00
Oyun canavarı 5 tablet..., System.String[]

Bir tablet alacaksınız ama oyunlardan da vazgeçemiyorsunuz... İşte size oyun canavarı 5 tablet!

Tabletler, sürpriz bir şekilde günümüzün önemli mobil oyun cihazlarından bir tanesi haline geldiler. Özellikle el konsollarının tahtını tehdit eden tabletler, giderek güçlenen işlemcileri, büyük ve yüksek çözünürlüklü ekranları ve tabletlere has diğer özellikleriyle oyunlar için harika bir platform halini almaya başladı. İşte oyunlardan en iyi keyfi ve performansı almanızı sağlayacak 5 tablet.

Samsung Galaxy Tab 7.7

Dev bir AMOLED ekranda Riptide GP veya Dead Space gibi bir oyunu şimdiye dek hiç oynamadıysanız, çok şey kaçırıyorsunuz. Mobil oyunlar ilgi alanınıza giriyorsa, ince, hafif, güçlü ve parlak ekranlı Galaxy Tab 7.7'nin bu iş için harika bir cihaz olduğunu söylemeliyiz.

Samsung Galaxy Note 10.1

Note 10.1'in ayırt edici özelliği, şüphesiz beraberinde gelen kalemi. Ancak onu tam bir oyun canavarına dönüştüren dört çekirdekli Exynos 4412 işlemcisini atlamamak gerekiyor.

Oyun canavarı 5 tablet...
Oyun canavarı 5 tablet...

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji Oyun canavarı 5 tablet... - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Sipariş verdiği pizzadan tel çıkan şarkıcı Alya, isyan etti: Kafayı yediniz herhalde Son Dakika! MİT operasyonuyla kırmızı bültenle aranan PKK terör örgütünün Metina sorumlusu öldürüldü UEFA, Şampiyonlar Ligi formatını değiştirecek! Üzerinde durulan 2 plan var Yerli otomobil TOGG'un pili Türkiye'de üretilecek Bakan Koca'nın işe giden vatandaşlar için sunduğu çözüm önerisi yorum bombardımanına tutuldu Kızgın damadın ormanlık alanı sulayarak yetiştirdiği mantarlar yok satıyor Babasını öldüren genç, "Ailevi sorunlarımız vardı" dedi Rus gazeteci Ermeni cephesinden bildirdi: Dayanılmaz bir koku var, askerlerin cesetleri ortalıkta duruyor