Son Dakika Haberleri: Oyun Fuarının En Çok Dikkat Çeken Standı Black Desert Online Oldu

Oyun Fuarının En Çok Dikkat Çeken Standı Black Desert Online Oldu

12 ay önce

Türünün en gelişmiş MMORPG oyunu Black Desert Online, Gaming İstanbul Fuarı'ndaki dev standıyla oyunseverlerin ilgi odağı oldu.

Oyun Fuarının En Çok Dikkat Çeken Standı Black Desert Online Oldu, System.String[]

Oyunun hayranları yeni özelliklerle dolu 'Uyanış' güncellemesini ilk kez deneme fırsatı buldular.

Katılım oranı önceki seneye göre yüzde 35 artan fuarda Black Desert Online standını ziyaret edenler, PvP turnuvası ile heyecan dolu vakit geçirip çeşitli ödüller kazandılar.

Fuarda influencer'larla tanışma fırsatı bulan Black Desert hayranları, oyun karakterlerinin kılığındaki cosplayer'larla da bol bol fotoğraf çektirdi.

İstanbul Kongre Merkezi'nde 1-4 Şubat tarihlerinde düzenlenen Gaming İstanbul Fuarı'nın en büyük stant alanına sahip olan Black Desert Online, MMORPG tutkunlarına dört gün boyunca keyifli anlar yaşattı.

Türkiye'nin tek uluslararası dijital eğlence ve oyun fuarı Gaming İstanbul'da Black Desert Online standını ziyaret edenler, oyunun fuarla aynı zamanda çıkan ve bugüne kadarki en büyük güncellemesi olan Uyanış'ın getirdiği yeni özellikleri deneme fırsatı buldular. Uyanış güncellemesi ile oyundaki 9 sınıf yeni silahlara sahip oldu ve güncellemeye özel görev ile yeni bir macera daha başladı.

Gaming İstanbul'da herkesin katılabildiği bir rulet etkinliği ile ziyaretçilere çok sayıda hediye veren yapımcı ve dağıtımcı şirket Pearl Abyss, cosplay gösterileriyle de renkli bir ortam yarattı. Fuarı ziyaret edenler oyundaki Black Engine adlı özel grafik motorunun ürünü gerçekçi karakterlerin cosplay'lerine büyük ilgi gösterdi ve cosplayer'larla fotoğraflar çektirdi.

Fuardan önce başvuruları kabul edilen, her biri 2 kişiden oluşan 16 takım 3 ve 4 Şubat'ta, 2v2 Arsha Turnuvası'nda birincilik için yarıştı. Nefesleri kesen mücadenin kazananları çeşitli oyun içi ödüllere sahip oldu.

Black Desert Online'dan uzun zamandır beklenen haber de fuar sonrası geldi. Uzun zamandır Türkiye sunucularına gelmesi beklenen Valkyrie sınıfı, 22 Şubat güncellemesiyle oyuna dahil olacak.
Apartman Bahçesinde Cesedi Bulunan Kadının, Kanser Olduğunu Öğrenince İntihar Ettiği Ortaya Çıktı PKK Elebaşı Abdullah Öcalan'ın, Kardeşi ile Görüşmesinin Detayları Belli Oldu! Sadece 2 Cümle Söylemiş

HDP'li Celal Doğan, İYİ Parti ve CHP'nin Ortak Adayı Oluyor